TS kongresinde muhalifler seçim istedi!

Trabzonspor Olağan Genel Kurul toplantısında muhalifler seçim maddesi istedi ama bu teklif kabul görmedi. Gergin anların yaşandığı bu teklif protestolar altında gerçekleşti.Kongreden fotoğraflar için tıklayınKESİNLEŞMİŞ YARGI KARARI YOKDivan Başkanı Av.Ah

TS kongresinde muhalifler seçim istedi!


Trabzonspor Olağan Genel Kurul toplantısında muhalifler seçim maddesi istedi ama bu teklif kabul görmedi. Gergin anların yaşandığı bu teklif protestolar altında gerçekleşti.

Kongreden fotoğraflar için tıklayın


KESİNLEŞMİŞ YARGI KARARI YOK
Divan Başkanı Av.Ahmet Metin Genç, “Gündemi seçim maddesi olmayan genel kurullarda seçim maddesinin eklenmesinin reddine karar veriyoruz. Mahkemenin bir önceki genel kurulun ilgili maddesi ile ilgili verdiği karar henüz kesinleşmiş bir yargı kararı olmadığı için Trabzonspor kulübünün bu karara temyiz yoluna gitmesi nedeniyle henüz kararın kesinleşmediğini dikkate alarak genel kurulun seçimli yapılmasını divan kurulu olarak oy birliği ile reddine karar veriyoruz” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
burakhan tanrıverdi
burakhan tanrıverdi - 6 yıl Önce

yöneticilerin istifa etmiş,antrenörün istifa etmiş...bu neyin inadıdır anlamadımki.mademki,yaptıklarına bukadar güveniyorsun seçime girmeye mecbursun bu durumda,mahkeme bir karar vermiş seçime girip güven tazelemk zorundasın,divan diyorki kesinleşmiş bir karar yok temyize gidildi..e ozaman sizde konuşmayacaksınız şikecilerin hakkında,ozaman onlar içinde verilmniş kesin bir karar yok.onlarda temyize gitti.ortada ne proje ne birşey var,sadece avrupada elde ettiğimiz başarı üzerinde ayakta duran bir yönetim ve teknik heyet mevcut,lastik patladımı kimse tutamaz bu takımı...

sadık yılmaz bulut
sadık yılmaz bulut - 6 yıl Önce

divan başkanı burada hata yaptığını anladı ve sonradan açıklama yapmak zorunda kaldı.divan kendini önce kadı divanı zannetti.ne demk kurulu olarak reddediyoruz.

Sen oylamaya sunarsın delege karar verir.

SIRADAKİ HABER

banner513