TS Başkan yardımcılığına Şenol Güneş etkisi!

 Trabzonspor’da Başkan Yardımcılığı ve Basın Sözcülüğü görevlerinden istifa eden Sebahattin Cakıroğlu’nun yerine yapılan atamalar sancılı oldu. Bordo-Mavili yönetimin Gaziantep’te yaptığı toplantıda Başkan Yardımcılığı için TS Clup Sorumlusu Murat Türköz’

TS Başkan yardımcılığına Şenol Güneş etkisi!
 
Trabzonspor’da Başkan Yardımcılığı ve Basın Sözcülüğü görevlerinden istifa eden Sebahattin Cakıroğlu’nun yerine yapılan atamalar sancılı oldu.
 
Bordo-Mavili yönetimin Gaziantep’te yaptığı toplantıda Başkan Yardımcılığı için TS Clup Sorumlusu Murat Türköz’ün ismi gündeme geldi. Ancak Türköz’ün daha önceki dönemlerden teknik direktör Şenol Güneş ve eski asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile olan samimi diyaloglarından bu göreve getirilmedi. Türköz’ün, Güneş ve Hacısalihoğlu ile sohbetlerinin yönetimi rahatsız ettiği ve bu nedenle bu atamanın gerçekleşmediği belirtildi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
A. Kaplan
A. Kaplan - 6 yıl Önce

Trabzonsporluyum deyip de Senol Günes i cekemeyen

olsaolsa anca bir Hain olur!

yılmaz topal
yılmaz topal - 6 yıl Önce

beni getirin Kulüpden kimse beni tanımaz. Nedemek eskileri arayan onlarla konuşan bş yrd olmaz diye bir şeymi varmış.

Latif AYDIN
Latif AYDIN - 6 yıl Önce

Beyler ve bayanlar Şenol Güneş olmak kolaymı keşke bir çok Şenol Güneş'lerimiz olsa ve onlara sahip çıkıp fikirlerine saygı gösteren yönetici ve taraftarlarımız olsa

Niğde'den Trabzonspor'lulugu ile övünen taraftar Latif AYDIN lütfen değerlerimize sahip çıkalım

muzyy
muzyy - 6 yıl Önce

şenol güneş iyi bir trabzonsporludur iyi bir kişidir ama trabzonspor için iyi bir hoca değildir.bunu hepimiz çok iyi biliyoruz.şike yapılan dönemde bile 9 puandı sanırım önde olmamıza rağmen bırakın farkı açmayı şenol hoca sayesinde aynı bitirdik.her geldiği dönemde bir önceki hocanın hazırladığı kadronun kaymağını 1-2 sene yiyor sonrası malum.bakınız 95-96/ 2010-2011 sezonu.leekans ve ersun hocanın hazır kadrosunu her sene azalttı.aldığı adamlarda ortada adrian brozek kardeşler vs.

levent şahin
levent şahin - 6 yıl Önce

sende trabzonsporu tutabilirsin ancak asla taraftar olamazsın. Bu düşüncelerinletakıma da asla faydan olmaz.Şenol güneşin 9 puanlık farkı kapatmada bir hatası yok. 18 de 17 yapan bir takım vardı karşısında şikeyle. adam ne yapsın. 17 maçta 40 puan topladı 2. yarı. 82 puan aldık. Bak bakalım 82 puan alıpta şampiyon olamayan takım var mı? Verilmeyen goller, verilmeyen penaltılar olmasa 86 civarında puan alırdı. O sene 9 puanlık farktan kimse söz etmesin. TS toplayacağı puanı topladı. son 2 sezona bakın bakalım kaç puanla şampiyon olunmuş. sadece 2 mağlubiyet almış takım. Madem hazır kadroydu takımın yarısı GS ye gitti GS neden 82 puan toplayamadı. Kadrosunda dünya yıldızları varda.

ahmet şahin
ahmet şahin - 6 yıl Önce

Şenol Güneş ismini yıpratmayalım. İki defa 82 puan toplayıp şampiyon olamayan kaç takım var dünyada. TS camiası yok. Adam tam 13 maç şike teşvik yapmış. Bilmiyenler AY Vikipedine tekrar baksın. Camia ol yaptırma şike. Onlar Şenolu beğenmediği için şu an şampiyonluğa koşuyorlar. 20 Milyon Avrolukta tranasfer yaprtılar.

Ali Özdin
Ali Özdin - 6 yıl Önce

eleştirirken biraz mantıklı eleştirin en azından. 9 puanlık fark kapandı dediğin dönemde Trabzonspor ilk yarı 42 puan, ikinci yarı 40 puan topladı. gördüğün gibi 2 puan oynamış. şikeciler ilk yarı 33 ikinci yarı 49 puan topluyor. herhalde burada şenol güneşi suçlamak akla ve mantığa sığmaz. ha siz sığdırırsanız ayrı mesele. bir de nedir bu "kaymağını yemek" diye tutturduğunuz. o kaymakla adam takımı şampiyon yaptı daha ne yapsaydı? başka bir yorumda da belirttiğim gibi şenol hocanın tek hatası sadri şener CV'ye bakarak oyuncu alırken yumuruğunu masaya vurmaması ve istifa etmemesidir. onun dışında şenol güneşe kimse laf edemez

MURAT BAŞKAN
MURAT BAŞKAN - 6 yıl Önce

senelerdir alanında ikinciliği özümsemiş yada 3-4-5 i kendine hedef almış hazır kadroları kesim biçmekten başka hiç bi işe yaramayanlara duygusal ve milliyetçi mantıklam takımı emanete veriyoruz. bu para denen illetlen neden lideri bulamıyoruz örneğin lucesgu - fatih terim gibir.


SIRADAKİ HABER

banner513