Trabzonspor'da yönetim kaosu

Trabzonspor'da 25-26 Mayıs tarihlerinde yapılan genel kurulda göreve gelen yönetim kurulunda ve teknik kadroda istifalar yaşandı. İlk olarak, ilk yönetim kurulu toplantısının ardından 24 Haziran'da İrfan Coşkun ve Osman İlyas yönetim kurulu üyeliklerinden

Trabzonspor'da yönetim kaosu
Trabzonspor'da 25-26 Mayıs tarihlerinde yapılan genel kurulda göreve gelen yönetim kurulunda ve teknik kadroda istifalar yaşandı.
 
İlk olarak, ilk yönetim kurulu toplantısının ardından 24 Haziran'da İrfan Coşkun ve Osman İlyas yönetim kurulu üyeliklerinden istifa ettiler. 12 Eylül'de de yedek yönetim kurulu üyesi Çetin Kansız, asil olarak görev almayacağını açıkladı.
 
4 Ekim'de kulüp sportif direktörü Ünal Karaman, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde düzenlediği basın toplantısıyla görevinden istifa ettiğini duyuran isim oldu. 5 Kasım'da kulüp başkan yardımcısı Yaşar Aşçıoğlu istifa etti.   
 
Sebahattin Çakıroğlu, 6 Aralık'ta kulüp başkan vekilliği ve basın sözcülüğü görevini bıraktığını duyururken bugün de kaleci antrenörü Alper Boğuşlu istifa ederek görevinden ayrıldı.
 
Daha önce Ali Kemal Başaran da asbaşkanlık görevinden istifa ettiğini açıklamış ancak bu istifa yönetim kurulu tarafından kabul edilmemiş ve Başaran görevine devam etmişti.
YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz topal
yılmaz topal - 6 yıl Önce

geriye kimler hangi görevde kaldı

cem küçükibraimoğlu
cem küçükibraimoğlu - 6 yıl Önce

Bu topluluğu bir araya getirenler T.S un kongre üyeleri değilmi ? Daha önve hacıosmanoğlu yönetimlerde olmadımı onu trabzon halkı tanımıyorm ? kel başa şimşir tarak..

SALİH AGAOGLU
SALİH AGAOGLU - 6 yıl Önce

kaçmaktır.hiçbir faydası olmayan sadece beyanat veren yöneticiler kime lazım Allah aşkına.bilinçli trabzonspor taraftarı herseyin farkındadır kulubün borçları ciddi oranda azalmıştır yeni kaynaklar üretilmiş.ocak ayını taraftar iple çekiyor transferler için,ama birileride boş durmuyor bu arada çomak sokmaya devam...

tarık buğra
tarık buğra - 6 yıl Önce

bu isimlerden önce mustafa akçay istifa etmelidir.takım bunun sayesinde bu hale geldi ama etmez yapıştı bir kere

ERTUĞRUL SAĞLAM
ERTUĞRUL SAĞLAM - 6 yıl Önce

ilerki zamanlarda,takımın çok güçleneceğini görenler.........ibrahim hacıosmanoğlunun,şimdiden beri kuyusunu kazmaya başladığını,gözle görülür bir şekilde görüyoruz.........

hakan karaoğlu
hakan karaoğlu - 6 yıl Önce

çekememezliktir...içimizdeki rilandılardır...Ertuğrul sağlam nickli arkadaşım bravo ,salih Ağaoğlu arkadaşım sana da bravo demekki gerçekleri gören ts da varmış içimizde...tam kaynak sağlamşken borçlar azalırken yonetıme Azeri işadamı gibi güçlü isimler yeralıyoken stat yapılrken takım düzlüğe çıkarken böle bır ortamın oluşması tam bır kaostur bunu bılerk olşturyorlar ..çünkü trabzonda hacıosmanoğlunu çekemeyn mevcut düzeni yıktğı için saldıran kulis yapan bırsürü ınsan var..boş konşan yonetıvcey değil ts kaynak sğlayan yonetıcı arıyor başkn bunu ben ıyı bılıyorum..aşcıpoğlu gıtmış napmış uçak şovundan başka varmı ulbe faydası oldumu asla hayırr..bazı şelri ıyı ıdrdelemk hgerekır kımse hacıosnoğlna kızmasın ....

Ali Özdin
Ali Özdin - 6 yıl Önce

şu ana kadar kaç kişi istifa etti? neredeyse yönetimin tamamı ve ayrıca Ünal Karaman, Alper Boğuşlu. Peki bu kadar insanın hepsi mi korkak ya da hepsi mi kıskanıyor İHO'yu yoksa sorun kendisinde mi? kulübün bir kişinin otoritesi altına girmesi kısa vadede belki olumlu gözükebilir ancak uzun vadede kulübe zarar verir. Bu takım birilerinin malı değil taraftarındır.

adil türk
adil türk - 6 yıl Önce

Bu konular gündem yaratmıştı.

Buradan kaleyi zorlayarak yıkmaya çalışan siyasi ve kaleyi zaptetmeye çalışan yönetime hevesli kişiler.

Yönetimi devirmeye çok yakınlar.


SIRADAKİ HABER

banner513