banner526

banner535

Trabzonspor'da sürpriz isimler

 Trabzonspor'un devre arasında Antalya’da yapacağı kampın kadrosu belli oldu.Kamp kadrosunda Volkan, Batuhan, Aykut Akgün, Alanzinho ve Giray bulunmazken; 1461 Trabzon'dan Gökhan Alsan ve Mustafa Akbaş'ın yanında 3 sürpriz isim daha yer aldı.Kamp kadrosun

Spor 05.01.2014, 19:02
Trabzonspor'da sürpriz isimler

 Trabzonspor'un devre arasında Antalya’da yapacağı kampın kadrosu belli oldu.

Kamp kadrosunda Volkan, Batuhan, Aykut Akgün, Alanzinho ve Giray bulunmazken; 1461 Trabzon'dan Gökhan Alsan ve Mustafa Akbaş'ın yanında 3 sürpriz isim daha yer aldı.

Kamp kadrosuna altyapıdan dahil edilen İbrahim Demir, Ahmetcan Dilaver ve Recepağa Özkanca'nın ortak özellikleri 1995 doğumlu ve kaleci oluşları.

Kamp kadrosunda yer alacak olan genç kalecilerden sezon başından beri trabzonspor idmanlarında yer alan İbrahim Demir Trabzonspor A2, Ahmetcan Dilaver Trabzonspor U19, Recepağa Özkanca ise 1461 Trabzon U19 takımlarının kalecileri.

Böylece 26 kişilik kamp kadrosunda Onur Kıvrak, Zeki Ayvaz ve Fatih Öztürk ile birlikte 6 kaleci olacak.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
giray dinç 7 yıl önce
6 kaleci? yani onuru satıp borç ödeyeceksiniz. olcanıda satın bari.. ayrıca alt yapıda en iyi kaleci kubilaydır. kayseri kupa maçında oynamıştı. o çocuk nerde? düzgün 1 tane işiniz yok. gittiğiniz gün bayramımız olacak.
adil türk 7 yıl önce
Kaleci kadrosu olarak zengin oluşumuz çok önemli.Hele genç ve yetenekli olmaları dahada güzel.
hakan sentürk 7 yıl önce
gerçekten iyi bir tercih kalecilerinizi şimdiden A takıma hazırlama bu 3 kaleciden 1 i tutarsa yeter..... Bence 1461 trabzondaki kubilay da iyi bir kaleci yeteri kadar şans tanınmadı......
ahmet şahin 7 yıl önce
6 kalecinin espirisi ne acaba. Giray'ın günahı ne onu da anlamadım? Siz bu işi zor becerirsiniz. 3 tane genç kalecinin ne işi var? Üstelik kaleci antrenörü de bıraktı.
ahmet şahin 7 yıl önce
Şu an en çok dillendirilen Onur'un satılması. Onuru satıp Maluda ve Bosinwa'ya transfer taksidi ödenecek. Tıpkı Şener'in Burağı satıp Emerson ve Janko'yu alması gibi. sercan ile Ereni satarak hurdalara transfer taksidi ödemesi gibi. Söyler misisniz Sadri yönetimininden ne farkınız var?
murat payyu 7 yıl önce
felekat tellağınnda üzerimize yok hem onur satılmaz diye bir ayette yok elbet satılır alttan yetiştirir yerine koyarsın onuruda 15 milyona satarsın yeri aranmazsa hiç sorun olmaz
Cahit Sağır 7 yıl önce
3 kalecimiz var yetmedi alt takımlardan 4 kaleci ilave şaşırtıcı.......bir bilen açıklasın.
ayhan sahin 7 yıl önce
forvet bolgesindeki oyuncular ce orta sahada olan oyuncular rakibi seyretikleri müddetce biz 6 kalecide yetmez.biz taraftar bunlari görüyoruz fakat antrönerimiz göremiyor veya görmemezlikten geliyor ne entrasan degilmi?:ondan sonrada cikip utanmadan seyirci gelmiyor diye zirvaliyorlar millet aptal degil beyler kendinize gelin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@