Trabzonspor'da sürpriz isimler

 Trabzonspor'un devre arasında Antalya’da yapacağı kampın kadrosu belli oldu.Kamp kadrosunda Volkan, Batuhan, Aykut Akgün, Alanzinho ve Giray bulunmazken; 1461 Trabzon'dan Gökhan Alsan ve Mustafa Akbaş'ın yanında 3 sürpriz isim daha yer aldı.Kamp kadrosun

Trabzonspor'da sürpriz isimler

 Trabzonspor'un devre arasında Antalya’da yapacağı kampın kadrosu belli oldu.

Kamp kadrosunda Volkan, Batuhan, Aykut Akgün, Alanzinho ve Giray bulunmazken; 1461 Trabzon'dan Gökhan Alsan ve Mustafa Akbaş'ın yanında 3 sürpriz isim daha yer aldı.

Kamp kadrosuna altyapıdan dahil edilen İbrahim Demir, Ahmetcan Dilaver ve Recepağa Özkanca'nın ortak özellikleri 1995 doğumlu ve kaleci oluşları.

Kamp kadrosunda yer alacak olan genç kalecilerden sezon başından beri trabzonspor idmanlarında yer alan İbrahim Demir Trabzonspor A2, Ahmetcan Dilaver Trabzonspor U19, Recepağa Özkanca ise 1461 Trabzon U19 takımlarının kalecileri.

Böylece 26 kişilik kamp kadrosunda Onur Kıvrak, Zeki Ayvaz ve Fatih Öztürk ile birlikte 6 kaleci olacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
giray dinç
giray dinç - 6 yıl Önce

6 kaleci? yani onuru satıp borç ödeyeceksiniz. olcanıda satın bari.. ayrıca alt yapıda en iyi kaleci kubilaydır. kayseri kupa maçında oynamıştı. o çocuk nerde? düzgün 1 tane işiniz yok. gittiğiniz gün bayramımız olacak.

adil türk
adil türk - 6 yıl Önce

Kaleci kadrosu olarak zengin oluşumuz çok önemli.Hele genç ve yetenekli olmaları dahada güzel.

hakan sentürk
hakan sentürk - 6 yıl Önce

gerçekten iyi bir tercih kalecilerinizi şimdiden A takıma hazırlama bu 3 kaleciden 1 i tutarsa yeter..... Bence 1461 trabzondaki kubilay da iyi bir kaleci yeteri kadar şans tanınmadı......

ahmet şahin
ahmet şahin - 6 yıl Önce

6 kalecinin espirisi ne acaba. Giray'ın günahı ne onu da anlamadım? Siz bu işi zor becerirsiniz. 3 tane genç kalecinin ne işi var? Üstelik kaleci antrenörü de bıraktı.

ahmet şahin
ahmet şahin - 6 yıl Önce

Şu an en çok dillendirilen Onur'un satılması. Onuru satıp Maluda ve Bosinwa'ya transfer taksidi ödenecek. Tıpkı Şener'in Burağı satıp Emerson ve Janko'yu alması gibi. sercan ile Ereni satarak hurdalara transfer taksidi ödemesi gibi. Söyler misisniz Sadri yönetimininden ne farkınız var?

murat payyu
murat payyu - 6 yıl Önce

felekat tellağınnda üzerimize yok hem onur satılmaz diye bir ayette yok elbet satılır alttan yetiştirir yerine koyarsın onuruda 15 milyona satarsın yeri aranmazsa hiç sorun olmaz

Cahit Sağır
Cahit Sağır - 6 yıl Önce

3 kalecimiz var yetmedi alt takımlardan 4 kaleci ilave şaşırtıcı.......bir bilen açıklasın.

ayhan sahin
ayhan sahin - 6 yıl Önce

forvet bolgesindeki oyuncular ce orta sahada olan oyuncular rakibi seyretikleri müddetce biz 6 kalecide yetmez.biz taraftar bunlari görüyoruz fakat antrönerimiz göremiyor veya görmemezlikten geliyor ne entrasan degilmi?:ondan sonrada cikip utanmadan seyirci gelmiyor diye zirvaliyorlar millet aptal degil beyler kendinize gelin.

SIRADAKİ HABER

banner513