Trabzonspor'a Zarrab piyangosu!

Takım ligde ve Avrupa'da başarılı olursa, rakam da artacak!ROYAL DENİZCİLİKO Artık Trabzonlular'ın has eniştesi! Ebru Gündeş'in iş adamı eşi Reza Zarrab, dört devden biri olan Trabzonspor'a destek çıktı. Ünlü iş adamına ait Royal Denizcilik Endüstriyel Ma

Trabzonspor'a Zarrab piyangosu!

Takım ligde ve Avrupa'da başarılı olursa, rakam da artacak!

ROYAL DENİZCİLİK

O Artık Trabzonlular'ın has eniştesi! Ebru Gündeş'in iş adamı eşi Reza Zarrab, dört devden biri olan Trabzonspor'a destek çıktı. Ünlü iş adamına ait Royal Denizcilik Endüstriyel Makine A.Ş., kulüple sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma şimdilik 2013-2014 sezonunu kapsayacak ama devamı da gelecek.

TESİSLERİ SÜSLEYECEK

Zarrab, kulübe ilk etapta 3 milyon lira ödeme yaptı. Ancak takım ligde ve Avrupa kupalarında başarılı olursa, rakam da artacak. Yapılan anlaşma gereği; Trabzonspor tesisleri ve stadyumunu Royal Denizcilik'e ait afiş ve reklam panoları süsleyecek.

ÇİFTE SEVİNÇ

Trabzon camiası, takımın UEFA'da yakaladığı sportif başarının yanı sıra kulübün gelirlerinin artmasını da sevinçle karşıladı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
SALİH AGAOGLU
SALİH AGAOGLU - 6 yıl Önce

yönetim basarısıdr her fırsatta yönetimi yerden yere vuran bedavacılar.yönetim borcu bu kısa zamanda bu kadar azaltıp kulubede yeni kaynaklar üretirken,klavye şövalyeleri cebi akrep dolu olanlar sadece konuşuyor...

isa sayar
isa sayar - 6 yıl Önce

Bundan önceki yönetimler hep belli bir siyasi görüşe sahipti. Şimdi ALLAH kendine yakın olana yardım ediyor. Başkanımız namazında niyazında bir insan.

seda çolak
seda çolak - 6 yıl Önce

arkadasım bızım bu olaylara bışe dedımız yok baskanada ama ne oynanan futboldan nede teknıktrektorden memnun degılız cunku verdıgımızı sevgının karsılıgını alamıyoruz.sadece sen degılsın TS sevdalısı bız taraftar olarak TS ıcın ıyı seyler olsun ıstıyoruz.stadlara elımızden geldıgınce gıdıyoruz bıtek ONUR var suan bu takımda tek ruh sahıbı bı onur la nereye kadar.artık şu takımada bı cekı duzen versınler

hakan karaoğlu
hakan karaoğlu - 6 yıl Önce

ister kabul edin ister kabul etmeyın arkadaş i.hacıosmanoğlu bu kulüp için bir şanstır adamdır başkandır ölümene takımna arkasından gidendir.kendi manfaatleri cebi için değil ts için uğşanadır herkes bunu bilsin bilecekte yok öle boşa sallama..ağzınızda bir laf 5 aydır aynı ypok akp mitngne gitmite yok başbkanı sevmişte falan filan bende akp falan değilim sevmemde ama başkanın ts için uğraştını çabalıdını belkide kendinden taviz verdğini ama bunu sadece ts için yaptını çok iyi biliyorum...yeme peşinde değil verme peşinde oldunu kulübün parsının kendi parasında daha çok öenem verdğini giderleri ince eleyıp sık dokudnu anlamsız ve luzümsüz harcalmalara şidetle karşı çıktını ve bunu her fırsataa yonetcolere söyledni biliyorum boşa kımse klavya

bordo bereli
bordo bereli - 6 yıl Önce

Reza Zarrab hırslı bir genç işadamı köhneleşmiş yapıları temizlemek için idaelist biri..Bence Başkan onu mutlaka yönetime dahil etmeli (Aziz Yıldırım düşünsün)

Ali Özdin
Ali Özdin - 6 yıl Önce

Bu gibi sponsorlukların artması lazım. Ağaoğlu da sponsor olsun da iyi futbolcular transfer edin. Zira bu sene Avrupa kupalarındaki başarımız önemli ve bunun devam etmesi lazım. Ayrıca ligde de seneye fenerin yasaklı olduğu avrupada 2 veya 3. olursak şampiyonlar ligine gitme şansımız olur. takım galibiyet aldığında 1 milyon lira civarında bir galibiyet primi alıyor bunu da unutmayalım.

recep ayar
recep ayar - 6 yıl Önce

Inaniyorum bu rakam bir baslangic, simdi daha güclüyüz.

SIRADAKİ HABER

banner513