banner536

banner526

banner533

Trabzonspor UEFA'dan para bekliyor

 Yayın ve iddia gelirleri temlikte olan Trabzonspor, UEFA’nın bu ay içerisinde yapacağı yaklaşık 4 milyon TL’lik ödemeyi bekliyor.UEFA’dan gelecek parayla transfer çalışmalarına yön vermek isteyen bordo mavililer, yönetici gelirleriyle de futbolcu primler

Spor 05.01.2014, 13:12
Trabzonspor UEFA'dan para bekliyor

 Yayın ve iddia gelirleri temlikte olan Trabzonspor, UEFA’nın bu ay içerisinde yapacağı yaklaşık 4 milyon TL’lik ödemeyi bekliyor.

UEFA’dan gelecek parayla transfer çalışmalarına yön vermek isteyen bordo mavililer, yönetici gelirleriyle de futbolcu primlerini ödemeyi planlıyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
altan yıldız 7 yıl önce
demekkı adam falan alamayacaklar hepsı yalan bır başkan vede yönetım eğer taraftarı kandırıyorsa artık o külüpte bır dakıka bıle kalmamaları gerekır eğer tabıı bıraz onurları varsa .çünkü ıkncı yarı bu taraftar karşısındaki tepkıye dayanamazlar daha rezıl duruma düşerler.
namik 7 yıl önce
vah Trabzonum vahhh ne hallere düsürdüler seni..
hikmet kubilay 7 yıl önce
ey sadri şener.giderken dolunayı hangi şartlarda aldın parsını nasıl ödediler.trabzon için ruhsuz diyen federsyon başkanını trbzon sporumuzun avukatı yaptın.ve buna benzer çok şey.şimdide suçlu şimdiki başkan.yorum sizin sadece düşünün.
tarık buğra 7 yıl önce
suan takımın ligdeki durumu iyi olsa yönetimi göklere çıkarırdiniz degil mi? sizler gibi taraftar varken düşmana gerek yok.
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
başkan ne güne duruyor,parasız pulsuz başkan olurmu ..elini cebine soksun ödesin borçları
MURAT BAŞKAN 7 yıl önce
millet olarak sorunumuz alıp gidene değilde (batırana yani) gelip yerine koyamayanları suçlu görüyoruz. soruyorum ahmete mehmete ve diğerlerine sadri efendi cebindenmi koydu. hacı başkan ne yapsın itibarın giden diyen uefaya bir günde ödeme yaptı alacakların tehlikede diyenlere bir günde ödeme yaptı futbolcu para dedi bir günde ödeme yaptı birde tolunayı kovdu işte en çok İYİ olanı orda yaptı. sadri başkan tamamen gitmeliydi ANLADINIZ umarım
toprak sengun 7 yıl önce
e parasız baskan oluyorsa bende baskan olayım ne güzel..böyle işmi olur ya rezıllık diz boyu
eMiCe 7 yıl önce
Yorumcu Değil Başkan Olacak Yorumcular Var Burda.. Parasız Başkan Olurmuymuş.. Hangi Başkan Parasını Takıma Harcamış Bugünekadar...?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@