Trabzonspor şimdi ne yapacak?

Trabzonspor'un TFF'nin ret kararı vermesinin ardından Tahkim Kurulu'na 2011-12 sezonu şampiyonluk kupası için yaptığı başvurunun reddedilmesi üzerine Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu haber61net'e sıcağı sıcağına özel  açıklamalarda bulundu.Haber6

Trabzonspor şimdi ne yapacak?

Trabzonspor'un TFF'nin ret kararı vermesinin ardından Tahkim Kurulu'na 2011-12 sezonu şampiyonluk kupası için yaptığı başvurunun reddedilmesi üzerine Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu haber61net'e sıcağı sıcağına özel  açıklamalarda bulundu.

Haber61’e konuşan Hacıosmanoğlu  Tahkim kurulunun bizim talebimizi hangi gerekçeyle red ettiğine bakmam gerek. Yani 3 gün önceki toplantıda karar veremediler de şim di nasıl verdiler” derken bu işi takip edeceklerini ve FIFA’ya gideceklerini belirtti.

Başkan Hacıosmanoğlu Trabzonspor olarak Türk futbolunun ceza almaması için azamı hassasiyeti gösterdiklerini belirterek"  Futbol Federasyonu nezdinde 2-3 müracaat daha yapacağız. Ardından da onların verdiği kararları toplayıp dosya halinhde FİFA'ya mracaat edeceğiz.  Biz bu müracaatları onlara Türk futbolunu yakmasınlar diye yapıyoruz. Ancak onlar bunu halen anlamadılar.Daha sonra  ne olacağını görecekler" dedi

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT BAŞKAN
MURAT BAŞKAN - 6 yıl Önce

o üç mürecaat seçime kadar sürer akabinde seçim biter hemen ertesi hafta yargıtay ardından tff karar verir kupa gelir .. oylarda gideceği yere gitmiş olur :)

ali
ali - 6 yıl Önce

Hırsız tespit edildi. Ampul yanmadan yakalanmaz.

altan  yıldız
altan yıldız - 6 yıl Önce

aynen devam başkan bız yanmışız kupamızı vermedıler tff vede kuluplerde yansın bana ne beter olsunlar

abdullah kara
abdullah kara - 6 yıl Önce

2-3 müracaat yapmanın ne gereği var. Bunların kararı belli. Siz bizi OYALAMAYIN artık. uefa ise uefa, fifa ise fifa . NERESİ İSE ORAYA BAŞVURUN ARTIIIIIIIIIIK.

ergün sarıibrahimoğlu
ergün sarıibrahimoğlu - 6 yıl Önce

Şikeyi herkes kabul ediyor. TFF tepkilerden korktuğu için karar alamıyor. Trabzonspora siz kendiniz takip edilmesi gereken yolları takip edin ve kupanızı alın demek istiyorlar. FİFA ve UEFA nezdinde girişimlerimizi yapalım ve sonuca gidelim. Saygılar. 2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZON.

erkan çakır
erkan çakır - 6 yıl Önce

sende oyalıyorsun bizi hacıosmanoğlu

hüseyin hızır
hüseyin hızır - 6 yıl Önce

başbakanın otobüsüne git yerel seçim yaklaştı onurlu ve namuslu başkanımız taraftarın sokaklara döküldüğünde tenezzül edip yanlarına bile gitmedin senin ve senin gibiler yüzünden kupamız çalındı ebediyen gelmeyeck şekilde bu kadar aciz camiayız işte bu kupa trabzonun namusuydu uyuyun uyuyun işiniz rizeyle ancak bak elin ş. elimizden kupamızı çalmış sesiniz çıkmasın

Nejmi Aydın
Nejmi Aydın - 6 yıl Önce

iki üç başvuruyu ğeç direk fifa yada uefa


SIRADAKİ HABER