banner441

Trabzonspor' Belçikalı Lukaku'nun peşinde

Trabzonspor'da gözler "yeni Drogba" lakaplı Lukaku'ya cevrildi. Bonservisi Chelsea'da bulunan 1993 doğumlu Romelu Lukaku için temaslar gizli bir şekilde yürütülüyor.Kongo asıllı Belçikalı futbolcu ünlüfutbolcu Lukaku'nunda oğlu. Bordo mavili yönetim bu fu

Spor 08.12.2013, 09:37
Trabzonspor' Belçikalı Lukaku'nun peşinde

Trabzonspor'da gözler "yeni Drogba" lakaplı Lukaku'ya cevrildi. Bonservisi Chelsea'da bulunan 1993 doğumlu Romelu Lukaku için temaslar gizli bir şekilde yürütülüyor.

Kongo asıllı Belçikalı futbolcu ünlüfutbolcu Lukaku'nunda oğlu. Bordo mavili yönetim bu futbolcu için çok gizli olarak girişimlere başlarken , transferde de önceliği bu futbolcuya verdi.

Yönetimin bu futbolcunun yanı sıra Çin'de futbol hayatını sürdüren Elkeson ile de ilgisini sürdürüyor. Kongo asıllı Belçikal ıfutbolcunu ntransferinde bir pürüz çıkmadığı halde yönetim forvet olarak bu futbolcuyu Trabzon'a getirecek. Aksi taktirde ise diğer alternatiflere yönelecek.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (7)
adil türk 6 yıl önce
Yoksa Trabzonspor yeni süprizlerle ve kaosla karşı karşıya kalabilir.
Yasar Dursun 6 yıl önce
Trabzonspor Lukakuyu isticekmisde, Lukaku gelecek! :D:D:D
AHMED KARAKAYA 6 yıl önce
18 içinde yada civarında lukaku ya o pasları o aratopları kim atacak?? sen bir maçta ceza sahasına kaç defa giriyorsun??
serhat çalık 6 yıl önce
lukaku yu alamayız boşuna hayal bunlar
ERTUĞRUL SAĞLAM 6 yıl önce
bir kaç sene içerisinde,bütün mefkilerimiz taş gibi olmalı........işlerimizi gizlice yapalım,güçlendiğimizi kimse anlamasınki..........şampiyon olalım,sağ gösterip sol vuralım,sol gösterip sağ vuralım.........
ihsan yıldız 6 yıl önce
lukaku yu almamız imkansız ama elkeson inanılmaz bir futbolcu 89 doğumlu 4-5 milyon avroya alabilirsek alaım trabzonda JAJA yı unutturacak tek damdır...
sungur aslan 6 yıl önce
insanlarla dalga geçmesinler. Lukaku nun anca ayakkabısını alırlar. Adam geleceğin yıldızlarından. Anca 10 yıl sonra belki gelir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@