Trabzonspor baştan aşağı değişecek!

TRABZONSPOR teknik direktörü Mustafa Akçay, devre arasında forvet başta olmak üzere istediği takviyelerin yapılması durumunda takımın oyun anlayışını tamamen değiştirecek.Trabzonspor Yönetim Kurulu, devre arasında takıma en az 2 flaş isim transfer etmek i

Trabzonspor baştan aşağı değişecek!

TRABZONSPOR teknik direktörü Mustafa Akçay, devre arasında forvet başta olmak üzere istediği takviyelerin yapılması durumunda takımın oyun anlayışını tamamen değiştirecek.

Trabzonspor Yönetim Kurulu, devre arasında takıma en az 2 flaş isim transfer etmek için yoğun çaba harcıyor. Teknik direktör Mustafa Akçay ise forvet öncelikli olmak üzere yapılacak takviyelerle devre arasında takımın oyun sistemini tamamen değişmeyi planlıyor.

Bu sezon genellikle 4-1-4-1 oyun sistemi üzerinde duran Mustafa Akçay’ın devre arasında yapılacak takviyelerle bu sistemi 4-2-3-1 veya 4-3-3’e döndürmek istediği ve bu fikrini yardımcılarıyla paylaştığı öğrenildi. Mustafa Akçay, yapılacak takviyelerle takımın sahadaki duruşunun değişebileceğini belirterek, "Takımımızda şu an için çok kaliteli isimler var. Ancak yapmayı planladığımız takviyelerden istediğimiz verimi alabilirsek oyun yapımız ve sahadaki duruşumuz değişebilir. Bu konuda çok yoğun şekilde çalışıyoruz" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mete devrancı
mete devrancı - 6 yıl Önce

futboldan zerre kadar anlamıyosun önce sen git bu takımdan

Ahmet Tabakoğlu
Ahmet Tabakoğlu - 6 yıl Önce

Eğer oyun anlayışı bu kadar dandik olmasaydı elimizdeki kadroyla bile çok daha iyi bir iş başarabilirdik!

AHMED KARAKAYA
AHMED KARAKAYA - 6 yıl Önce

kafana göre takıl hoca 4 2 3 1 yada 1 4 3 8 ..kim tutar seni

raif aydın
raif aydın - 6 yıl Önce

baştan aşağı derken başaltı yani reşit akçaydan başlayıp değişmeli hatta bu sene sadece akçay gitse yeterli 2. yarı idare eder sezonu tamamalarız bu sene bişe olmaz artık seneye yatırım(gerçi yıllardır aynı hikayeyi okuyoruz)

recep ayar
recep ayar - 6 yıl Önce

Bu hocayi devamli elestirenler nerede hocalik yapiyorlar. Mustafa hoca eldeki malzemeyi en iyi sekilde kullaniyor. Alsinlar ona iki üc tane kaliteli adam ondan sonra görün hocayi.

erdem huseyin
erdem huseyin - 6 yıl Önce

Hocanın asıl anlatmak istediği beni şutlamayın size 4.4.2 3.5.2 yi daha göstermedim diyor , yerse!

SIRADAKİ HABER

banner513