Trabzon'dan futbolcu çıkmıyor deniyor ama...

Milli Takım antrenörleri tarafından PTT 1.Lig'de yer alan 19 takımın 13'ünden seçilen oyuncuların bulunduğu karma, 6 Ocak 2014 Pazartesi günü Antalya'da 2 maç yapacak. Yaşları 19 ile 26 arasında değişen toplam 27 oyuncu 2 ayrı takıma bölünecek.Yıllarca Tü

Spor 27.12.2013, 13:11
Trabzon'dan futbolcu çıkmıyor deniyor ama...

Milli Takım antrenörleri tarafından PTT 1.Lig'de yer alan 19 takımın 13'ünden seçilen oyuncuların bulunduğu karma, 6 Ocak 2014 Pazartesi günü Antalya'da 2 maç yapacak. Yaşları 19 ile 26 arasında değişen toplam 27 oyuncu 2 ayrı takıma bölünecek.

Yıllarca Türk futboluna büyük oyuncular kazandırmış olan Trabzon, son zamanlarda "Trabzon'dan futbolcu çıkmıyor" söylemleri ile karşı karşıya kalmasına rağmen yapılacak olan karşılaşmalar için seçilen oyuncular arasında 1461 Trabzon'dan Kubilay Anteplioğlu, Mustafa Akbaş, Gökhan Alsan, Hasan Batuhan Artaslan, Mehmet Sıddık İstemi ve Barış Memiş yer aldı.
 
Takımların ilki Pazartesi günü saat 14.00'te PTT 1.Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak. Diğer takım da aynı gün saat 17.00'de yine PTT 1.Lig'den Fethiyespor ile bir maç yapacak. Emirhan Spor Kompleksi'nde oynanacak maçlar; kulüp antrenörleri, izleme heyetleri, lisanslı futbolcu temsilcileri ve medya tarafından takip edilebilecek.
 
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de, yeni bir uygulama şeklinde düzenli olarak belli dönemlerde yapılacak PTT 1.Lig Karması maçlarını takip ederek milli takımlara yeni yetenekler kazandırmayla ilgili çalışmalara yön verecek.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
burakhan tanrıverdi 6 yıl önce
futbolcu vardır yıldız vadır,trabzondan futbolcu çıkmıyor değil aam bir gökdeniz bir hami bir fatih çıkıyormu onu diyin hele...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@