banner491

Trabzon Jaja'nın peşini bırakmıyor!

Trabzonspor, şampiyon olunan  2010-11 sezonunda oynadığı futbolla taraftarların sevgilisi olan Jaja Coelho’nun Al Ahli’den Metalist Kharkiv’e transferini mahkemeye taşıdı.Jaja’nın Trabzonspor’dan Al Ahli’ye transferinde sözleşmesine “bir sonraki transferd

Trabzon Jaja'nın peşini bırakmıyor!
banner455
banner432

Trabzonspor, şampiyon olunan  2010-11 sezonunda oynadığı futbolla taraftarların sevgilisi olan Jaja Coelho’nun Al Ahli’den Metalist Kharkiv’e transferini mahkemeye taşıdı.

Jaja’nın Trabzonspor’dan Al Ahli’ye transferinde sözleşmesine “bir sonraki transferden Trabzonspor yüzde 20 pay alır” maddesi eklendi. Ancak Jaja’nın Al- Ahli’den Metalist Kharkiv’e transferinin gerçekleşmesinin ardından Arap kulübü Trabzonspor’a herhangi bir ödeme yapmadı.

Trabzonspor Jaja’nın transferinden doğan yüzde 20 lik pay hakkını alamadığı gerekçesiyle konuyu FIFA’ya taşıdı.

  FIFA mahkemesinde devam eden yargılamada son aşamaya geldiği öğrenilirken Trabzonspor’un çıkacak olan kararı beklediği bildirildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ERTUĞRUL SAĞLAM
ERTUĞRUL SAĞLAM - 6 yıl Önce

sağlık sorunları yoksa ronaldinyoyu alalım üç senedaha futbol oynar........stopere de bir kişidaha almamız lazım.ortasaha göbeğe iki kişi.bitanede çok iyi bir forvet almamız lazım........alacağımız futbolcular,güçlü olmalılar.......

mahaza
mahaza - 6 yıl Önce

kalacakları satın desek 4 kişi saymayız demekki 7 tane 8 tane transfer lazım 1-2 değil

banner441

banner472