banner536

banner526

banner513

Trabzon Jaja'nın peşini bırakmıyor!

Trabzonspor, şampiyon olunan  2010-11 sezonunda oynadığı futbolla taraftarların sevgilisi olan Jaja Coelho’nun Al Ahli’den Metalist Kharkiv’e transferini mahkemeye taşıdı.Jaja’nın Trabzonspor’dan Al Ahli’ye transferinde sözleşmesine “bir sonraki transferd

Spor 16.12.2013, 10:42
Trabzon Jaja'nın peşini bırakmıyor!

Trabzonspor, şampiyon olunan  2010-11 sezonunda oynadığı futbolla taraftarların sevgilisi olan Jaja Coelho’nun Al Ahli’den Metalist Kharkiv’e transferini mahkemeye taşıdı.

Jaja’nın Trabzonspor’dan Al Ahli’ye transferinde sözleşmesine “bir sonraki transferden Trabzonspor yüzde 20 pay alır” maddesi eklendi. Ancak Jaja’nın Al- Ahli’den Metalist Kharkiv’e transferinin gerçekleşmesinin ardından Arap kulübü Trabzonspor’a herhangi bir ödeme yapmadı.

Trabzonspor Jaja’nın transferinden doğan yüzde 20 lik pay hakkını alamadığı gerekçesiyle konuyu FIFA’ya taşıdı.

  FIFA mahkemesinde devam eden yargılamada son aşamaya geldiği öğrenilirken Trabzonspor’un çıkacak olan kararı beklediği bildirildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
ERTUĞRUL SAĞLAM 7 yıl önce
sağlık sorunları yoksa ronaldinyoyu alalım üç senedaha futbol oynar........stopere de bir kişidaha almamız lazım.ortasaha göbeğe iki kişi.bitanede çok iyi bir forvet almamız lazım........alacağımız futbolcular,güçlü olmalılar.......
mahaza 7 yıl önce
kalacakları satın desek 4 kişi saymayız demekki 7 tane 8 tane transfer lazım 1-2 değil

Gelişmelerden Haberdar Olun

@