Trabzon'daki Spor Tesisleri Çocuk ve Gençlerin hizmetinde

Son yıllarda tesisleşmede altın çağını yaşayan Trabzon’da birbirinden modern spor tesisleri, çocuklar ve gençleri bekliyor.

Spor 06.03.2017, 11:28 06.03.2017, 11:44
Trabzon'daki Spor Tesisleri Çocuk ve Gençlerin hizmetinde

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü, sadece il ve ilçe merkezlerindekileri değil, en ücra köydeki genç ve çocukları bile sporla buluşturmak için projelerine devam ediyor.


Konuyla ilgili bilgiler veren Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, yaklaşık 64 branşın 47'sinin Trabzon'da yapıldığını hatırlattı ve çocukların istedikleri branşa yönelerek uzman antrenörler eşliğinde spor yapabileceğine dikkat çekti. "Trabzon tesisleşmede büyük atılım içinde" diyen İl Müdürü Öztürk "Spor altyapısı açısından Türkiye'nin en donanımlı şehirlerinden birisi olan Trabzon'da futbol sahalarından, yüzme havuzlarına ve bireysel antrenman salonları, tenis kortları, spor salonları ve olimpik sporcu fabrikasına kadar her şey var. Bu tesislerimiz spor yapacak olan gençlerimiz ile güzel. Çocuklarımızın buralarda sosyal, kültürel, sportif faaliyetlere katılmaları hem sağlık ve hem de kendilerini geliştirme anlamında çok önemli" dedi.
 
Gençlik hizmetleri açısından da önemli faaliyetler yaptıklarına dikkat çeken İl Müdürü Öztürk, gençlik merkezlerinin aktif olarak kullanılması gerektiğini, kültürel ve sosyal açıdan her türlü imkanı sunduklarını kaydetti.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
SALİH 4 yıl önce
OLİMPİK YÜZME HAVUZU NE ZAMAN AÇILACAK. NE BEKLİYORSUNUZ. YAZ GELDİ. İLGİLENİN LÜTFEN.
ÖMÜR 4 yıl önce
YÜZME HAVUZUNUN TAMİRATI NEDEN YAPILAMIYOR, GÜZELİM TESİS NEDEN BU ŞEKİLDE BOŞ BIRAKILMIŞ ???

Gelişmelerden Haberdar Olun

@