banner526

banner535

Tolunay TS'den ayrılışını anlattı

Trabzonspor eski Teknik Direktörü Tolunay Kafkas katıldığı bir televizyon programında Trabzonspor'dan ayrılışını anlattı.Tolunay Kafkas Şenol Güneş ve Ünal Karaman'ın yüzüne bakamayacağı bir şey yapmadığını belirterek artık Trabzonspor'a dönmesinin çok zo

Spor 02.01.2014, 23:54
Tolunay TS'den ayrılışını anlattı

Trabzonspor eski Teknik Direktörü Tolunay Kafkas katıldığı bir televizyon programında Trabzonspor'dan ayrılışını anlattı.

Tolunay Kafkas Şenol Güneş ve Ünal Karaman'ın yüzüne bakamayacağı bir şey yapmadığını belirterek artık Trabzonspor'a dönmesinin çok zor olduğunu belirtti.

Tolunay kafkas açıklamalarını şöyle sürdürdü;

KEŞKE O UÇAĞA BİNMESEYDİM

Beni Sadri Şener aradı Sadri Şener’in kardeşi ailemin de çok yakın dostu. Türkiye’de kıramayacağım biridir. Sezer teyze aile dostumuzdur. Evimde otururken beni aradılar, kulübün ihtiyacı var dediler.

Bende Şenol Güneş ayrıldı mı diye sordum. Ünal Karaman devam edecek mi dedim. Hayır dediler. Keşke o uçağa binmeseydim. Ben bunu defalarca anlattım ancak insanlar anlamak istemiyor. Bu yaptığımdan çok pişmanım. Ancak Şenol Güneş ve Ünal Karaman’ın yüzüne bakamayacak bir şey yapmadım. Ama yine diyorum keşke o uçağa binmeseydim hayatımda en pişman olduğum konulardan biridir.

TRABZONSPOR İLE ÇALIŞMAM ÇOK ZOR

Trabzonspor Başkanı seçilmiş, göreve gelmiş biri, istediği ile çalışma hakkı var. Ancak 50 yıl bu işin içinde kalan insanların benim gidişime sessiz kalmaları beni üzdü. Bundan sonra Trabzonspor'da çalışmam çok zor.

Benim kayın pederim Trabzon Belediyesinde başkan yardımcılığı yapmış bir isim. Ama Trabzonsporluların bu olaya sessiz kalması beni derinden yaraladı. Dediğim gibi Trabzonspor’un başkanı seçilmiş bir insan, istediği ile çalışabilir.

MESLEKİ KARİYERİMLE OYNANDI

Trabzonspor’la mahkemelik olmak istemezdim. Başkanlık makamına saygım var. Konuşmak istemiyorum. Trabzonspor'da benim mesleki kariyerimle oynandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
erkan çakır 7 yıl önce
gelmeyeceğine çok sevindim.dediğin kadar ts li olsaydın mahkemelik yapmazdın klübü
akın kurt 7 yıl önce
gönderilişi çokmu doğru oldu da mahkemelik yaptı klubu arkadaş bu adam yeni yönetim gelmeden ısterse gelen yonetım gorevı bırakırım demedımı yenı yonetım ne yaptı otelde mra açıkladı cokmu doğru yaptılar soruyorum sıze??karabuksporla trabzonsprun ligde aldıkları puanlara bakın ondan sonra tolunay kafkası elestırın dınleyın fb maçından sonrakı konuşmasını ondan sona yorum yapın dınleyın trt'tede kı programın tamamını ondan sonra yorum yapın tazmınatı kurusuna kadar al helaldir tolunay hoca
tarık buğra 7 yıl önce
bu takımın gerçek taraftarı senın yanında bu yetmez mı.takımın başında olmasanda kalbımızdesın tolunay hoca.hakkın olandan asla vazgeçme
erol 7 yıl önce
iyide hoca sen trabzona geldiğinde haber61 de şu yorumu yazmıştım

çok yanlış zaman yanlış yer yanlış yönetim başarılı olmak zorunda deyilsin başarılı olmak mecburiyetindesin yoksa çok zor durmda kalır kendini bitirirssin ülkemizde çok örnekleri oldu gerçekten o uçağa binmemeliydin kaybeden sen oldun gelecekte belki ts oldu
Ertunç Aydoğdu 7 yıl önce
Yorum yapmak için beyninizin olmasına gerek yok, sadece kendinizi adamın yerine koyun. Hangi görevi bıraktı da tereddüt etmeden düşme mücadelesi veren -tek bir topçusundan verim alamayan- TS'nin başına geldi, ve sonra nasıl gitti. Kimler durdu arkasında. Sonuna kadar haklıdır.
Burak YILMAZ 7 yıl önce
her zaman kulüplerin büyük olduğu söylenir ya; TS'de büyüklüğünü yapıp verseymiş adamın hakettiği parayı.Tolunay hocaya sallayanlar şimdi Akçay'ın ezik futbolunu izlesin.taraftarı takımdan soğuttu be!!
levent şahin 7 yıl önce
Geldiğinde kurul olacağını biliyordun. O dönemde aralık ayında kurul olacaktı sen 1 yıllık sözleşme imzalayabilirdin. Sonra genel kurulu öne çektiler ve başkanlık seçimi yapıldı. Yine sen gidip usulen istifa edebilirdi yeni yönetimin önünü açmak için. Ama bunu da yapmadın sonra mesleki kariyerimle oynandı diyordun. buu sen oynattın.
UĞUR AYDINOĞLU 7 yıl önce
ne odu tolunayım o elezığ maçından sonra şenol güneş istifa ettiği gibi soluğu takımndan önce trabzonda aldın. korktun ki taraftar baskı yapar şenol hoca istifadan geri döner diye. işte kendin nasıl geldiysen öyle gönderildin. bu dünya da ne yaparasan onun karşılığını görürsün. mümkünse hoca olarak kulubün önünde bile geçme.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@