Tolunay TS'den ayrılışını anlattı

Trabzonspor eski Teknik Direktörü Tolunay Kafkas katıldığı bir televizyon programında Trabzonspor'dan ayrılışını anlattı.Tolunay Kafkas Şenol Güneş ve Ünal Karaman'ın yüzüne bakamayacağı bir şey yapmadığını belirterek artık Trabzonspor'a dönmesinin çok zo

Tolunay TS'den ayrılışını anlattı

Trabzonspor eski Teknik Direktörü Tolunay Kafkas katıldığı bir televizyon programında Trabzonspor'dan ayrılışını anlattı.

Tolunay Kafkas Şenol Güneş ve Ünal Karaman'ın yüzüne bakamayacağı bir şey yapmadığını belirterek artık Trabzonspor'a dönmesinin çok zor olduğunu belirtti.

Tolunay kafkas açıklamalarını şöyle sürdürdü;

KEŞKE O UÇAĞA BİNMESEYDİM

Beni Sadri Şener aradı Sadri Şener’in kardeşi ailemin de çok yakın dostu. Türkiye’de kıramayacağım biridir. Sezer teyze aile dostumuzdur. Evimde otururken beni aradılar, kulübün ihtiyacı var dediler.

Bende Şenol Güneş ayrıldı mı diye sordum. Ünal Karaman devam edecek mi dedim. Hayır dediler. Keşke o uçağa binmeseydim. Ben bunu defalarca anlattım ancak insanlar anlamak istemiyor. Bu yaptığımdan çok pişmanım. Ancak Şenol Güneş ve Ünal Karaman’ın yüzüne bakamayacak bir şey yapmadım. Ama yine diyorum keşke o uçağa binmeseydim hayatımda en pişman olduğum konulardan biridir.

TRABZONSPOR İLE ÇALIŞMAM ÇOK ZOR

Trabzonspor Başkanı seçilmiş, göreve gelmiş biri, istediği ile çalışma hakkı var. Ancak 50 yıl bu işin içinde kalan insanların benim gidişime sessiz kalmaları beni üzdü. Bundan sonra Trabzonspor'da çalışmam çok zor.

Benim kayın pederim Trabzon Belediyesinde başkan yardımcılığı yapmış bir isim. Ama Trabzonsporluların bu olaya sessiz kalması beni derinden yaraladı. Dediğim gibi Trabzonspor’un başkanı seçilmiş bir insan, istediği ile çalışabilir.

MESLEKİ KARİYERİMLE OYNANDI

Trabzonspor’la mahkemelik olmak istemezdim. Başkanlık makamına saygım var. Konuşmak istemiyorum. Trabzonspor'da benim mesleki kariyerimle oynandı.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
erkan çakır
erkan çakır - 6 yıl Önce

gelmeyeceğine çok sevindim.dediğin kadar ts li olsaydın mahkemelik yapmazdın klübü

akın kurt
akın kurt - 6 yıl Önce

gönderilişi çokmu doğru oldu da mahkemelik yaptı klubu arkadaş bu adam yeni yönetim gelmeden ısterse gelen yonetım gorevı bırakırım demedımı yenı yonetım ne yaptı otelde mra açıkladı cokmu doğru yaptılar soruyorum sıze??karabuksporla trabzonsprun ligde aldıkları puanlara bakın ondan sonra tolunay kafkası elestırın dınleyın fb maçından sonrakı konuşmasını ondan sona yorum yapın dınleyın trt'tede kı programın tamamını ondan sonra yorum yapın tazmınatı kurusuna kadar al helaldir tolunay hoca

tarık buğra
tarık buğra - 6 yıl Önce

bu takımın gerçek taraftarı senın yanında bu yetmez mı.takımın başında olmasanda kalbımızdesın tolunay hoca.hakkın olandan asla vazgeçme

erol
erol - 6 yıl Önce

iyide hoca sen trabzona geldiğinde haber61 de şu yorumu yazmıştım

çok yanlış zaman yanlış yer yanlış yönetim başarılı olmak zorunda deyilsin başarılı olmak mecburiyetindesin yoksa çok zor durmda kalır kendini bitirirssin ülkemizde çok örnekleri oldu gerçekten o uçağa binmemeliydin kaybeden sen oldun gelecekte belki ts oldu

Ertunç Aydoğdu
Ertunç Aydoğdu - 6 yıl Önce

Yorum yapmak için beyninizin olmasına gerek yok, sadece kendinizi adamın yerine koyun. Hangi görevi bıraktı da tereddüt etmeden düşme mücadelesi veren -tek bir topçusundan verim alamayan- TS'nin başına geldi, ve sonra nasıl gitti. Kimler durdu arkasında. Sonuna kadar haklıdır.

Burak YILMAZ
Burak YILMAZ - 6 yıl Önce

her zaman kulüplerin büyük olduğu söylenir ya; TS'de büyüklüğünü yapıp verseymiş adamın hakettiği parayı.Tolunay hocaya sallayanlar şimdi Akçay'ın ezik futbolunu izlesin.taraftarı takımdan soğuttu be!!

levent şahin
levent şahin - 6 yıl Önce

Geldiğinde kurul olacağını biliyordun. O dönemde aralık ayında kurul olacaktı sen 1 yıllık sözleşme imzalayabilirdin. Sonra genel kurulu öne çektiler ve başkanlık seçimi yapıldı. Yine sen gidip usulen istifa edebilirdi yeni yönetimin önünü açmak için. Ama bunu da yapmadın sonra mesleki kariyerimle oynandı diyordun. buu sen oynattın.

UĞUR AYDINOĞLU
UĞUR AYDINOĞLU - 6 yıl Önce

ne odu tolunayım o elezığ maçından sonra şenol güneş istifa ettiği gibi soluğu takımndan önce trabzonda aldın. korktun ki taraftar baskı yapar şenol hoca istifadan geri döner diye. işte kendin nasıl geldiysen öyle gönderildin. bu dünya da ne yaparasan onun karşılığını görürsün. mümkünse hoca olarak kulubün önünde bile geçme.


SIRADAKİ HABER