kebir reklamı

TFF Trabzonspor'u neden reddetti?

Trabzonspor’un 2010-11 sezonunun iptali için başvurduğu Tahkim Kurulu, TFF’ye “Siz niye reddettiniz” diye sormuştu. İşte o cevap: “Daha önce bu konu ile ilgili tarafınızdan bir karar verildi. Tahkim’in   verdiği kararı bizim yönetim kurulumuz bozamaz. Tra

TFF Trabzonspor'u neden reddetti?

banner197
Trabzonspor’un 2010-11 sezonunun iptali için başvurduğu Tahkim Kurulu, TFF’ye “Siz niye reddettiniz” diye sormuştu. İşte o cevap:
 
“Daha önce bu konu ile ilgili tarafınızdan bir karar verildi. Tahkim’in   verdiği kararı bizim yönetim kurulumuz bozamaz. Trabzonspor Kulübü’nün tescil iptaline ilişkin başvurusu bu nedenle geri çevrilmiştir”.
 
Trab­zons­por 2010-11 se­zo­nu­nun tes­cil edil­me­me­si için Tür­ki­ye Fut­bol Fe­de­ras­yo­nu’na baş­vur­muş­tu. An­cak TFF, Bor­do-Ma­vi­li­le­rin bu is­te­di­ği­ni red­det­miş­ti. Trab­zons­por bu­nun üze­ri­ne Tah­kim Ku­ru­lu’na baş­vur­muş­tu. Tah­kim, “Ne­den Trab­zon-  s­por Ku­lü­bü’nü red­det­ti­niz” di­ye­rek Tür­ki­ye Fut­bol Federasyonu’ndan 28 Ka­sım’a ka­dar ya­ni bu­gü­ne ka­dar bu so­ru­nun ce­va­bı­nın ve­ril­me­si­ni is­te­miş­ti. Tür­ki­ye Fut­bol Fe­de­ras­yon’u Hu­kuk Ku­ru­lu dün bu ko­nu ile il­gi­li ya­rım say­fa­yı geç­me­yen kı­sa bir ce­vap ha­zır­la­dı.
 
Bir sonraki adım Disiplin Kurulu
 
TFF Yö­ne­tim Ku­ru­lu’nun ne­den  Trab­zons­por’u geri çevirdiğinin gerekçeli kararını Tah­kim Ku­ru­lu’na ce­vap ola­rak ay­nen yol­la­dı. TFF yö­ne­ti­mi “Da­ha ön­ce bu konu ile ilgili tarafınızdan bir karar verildi. Tah­kim Kurulu’nun verdiği ka­ra­rı yö­ne­tim ku­ru­lu­muz bo­za­maz. Trabzonspor Kulübü’nün tescil iptaline ilişkin başvurusu bu nedenle geri çevrilmiştir” di­ye ce­vap­la­dık­la­rı öğ­re­nil­di. Tah­kim Ku­ru­lu bu­gün bir ara­ya ge­le­rek Bor­do-Ma­vi­li­le­rin bu is­te­di­ği­ni ka­ra­ra bağ­la­ya­cak. Ka­ra­de­niz eki­bi­nin, Tah­kim Ku­ru­lu’ndan olum­suz bir ce­vap al­ma­sı du­ru­mun­da ise Di­sip­lin Ku­ru­lu’na yar­gı­la­ma­nın ia­de­si için baş­vu­ra­ca­ğı öğ­re­nil­di. Di­sip­lin Ku­ru­lu üye­si “Ye­ni bir de­lil or­ta­ya çık­ma­dan yar­gı­la­ma­nın yi­ne­den sil­baş­tan baş­la­ma­sı söz ko­nu­su ol­maz. Ye­ni bir de­lil or­ta­ya çı­kıp çık­ma­dı­ğı­nı bil­mi­yo­rum” di­ye ko­nuş­tu.
Haberlerinizi Haber61 Whatsapp İhbar Hattına Gönderin Yayınlayalım
0532 456 71 41

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
adil türk - 4 yıl önce
Sırada disiplin kurulu var.

Bir sonraki aşama da belli.

Sabırla zafere doğru ilerleyeceğiz.
Avatar
ali - 4 yıl önce
Yetkisiz yetkililerde gerekeni yaptı
Avatar
numan altuntaş - 4 yıl önce
bunlar birbirini ağırlar...
Avatar
Nihat Sagir - 4 yıl önce
Trabzona davet ediyorum, gerisini anlayin artik.
Avatar
Hüseyin Karagöz - 4 yıl önce
Bu nasıl bir şey arkadaş.2010-2011 sezonunda Türkiye Ligilini fethetmişiz...Şehrin anahtarı Bizans oyunuyla çalınmış...Kalenin birine deli bir papaz çıkmış o anahtarla...Kurduğum düzeni Bizans hakimiyetini yıkamazsın diyor...Ama er geç AKP ile siz de yıkılacaksınız....Gücünüz yetseydi AKP ile UEFA,CASta öyle karar çıkmazdı...Aslında verilen cevapta "BİZİM" YÖNETİM bu kararı bozamaz...demesi bile BİZİM görevimiz burada Bizans hakimiyetini çalıntı anahtarla papazı korumaktır...Bu yönetim AKPnin görevlisi o yüzden TFF binasına tüple birlikte ampulde asmalıyız...İHTİLAL BAYRAĞINI O KALEYE DİKEN ŞENOL GÜNEŞ: ADELET ER YA DA GEÇ BİR GÜN MUTLAKA TECELLİ EDER...
Avatar
ozgur ata - 4 yıl önce
bosuna topu birbirinize atmayin, biz hepinizin ne karar vereceginizi biliyoruz. Zaten bir prosedur yerine gelsin diye basvurumuzu yaptik. Uefa'nin gumbuzu tepenize inince gulme sirasi bizde ona gore.