7m

uzungöl yayla otel

TFF 'de Özertem istifa edecek mi ?

BOSTAN KORKULUĞU MUYUM?Aziz Yıldırım’ın TFF Yönetimine yaptığı ziyaret TFF’yi karıştırdı. Geçtiğimiz günlerde TFF binasında yapılan toplantıda hakem hatalarının yanı sıra Kulüpler Birliği başkanı sıfatıyla İlhan Cavcav ve diğer kulüp başkanlarının F.Bahçe

Spor 14.03.2014, 11:11
TFF 'de Özertem istifa edecek mi ?

BOSTAN KORKULUĞU MUYUM?

Aziz Yıldırım’ın TFF Yönetimine yaptığı ziyaret TFF’yi karıştırdı. Geçtiğimiz günlerde TFF binasında yapılan toplantıda hakem hatalarının yanı sıra Kulüpler Birliği başkanı sıfatıyla İlhan Cavcav ve diğer kulüp başkanlarının F.Bahçe için yaptığı açıklamalar gündeme gelmiş; ayrıca Yıldırım, PFDK ve Tahkim Kurulu üyelerinin değiştirilmesi gerektiği savını bir kez daha yenilemişti.

O tarihte yapılan ziyarette tüm spor kamuoyu, F.Bahçe'nin rahatsızlıklarına odaklanırken, asıl fırtınanın federasyon kanadında koptuğu ortaya çıktı.

Federasyon başkanvekili tescilli Trabzonspor düşmanı Ufuk Özerten'in Yıldırım Demirören tarafından toplantıdan haberdar edilmemesi  TFF yönetiminde kriz çıkardı. Bu toplantı için özel olarak hazırlanan ve Fenerbahçe lehine ve aleyhine yapılan hakem hatalarını bir dosya haline getiren Ufuk Özerten'in "Aziz Bey'in eleştirilerinin muhatabı benim. Fenerbahçe'ye karşı bir kastımız olmadığını ispatlayacağım. Federasyonun hedef haline getirilmesi doğru değil. Bu işler bu kadar kolay olmamalı" dediği ancak çağrılmayınca da istifa kararı aldığı belirtildi.

 BU İŞLER ÖYLE OLMAZ

Trabzonspor'un baş düşmanı TFF başkan vekili Ufuk Özerten'in toplantının gerçekleştiğini öğrendikten sonra da "Ben bostan korkuluğu muyum? Bu iş böyle olmaz" diyerek, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e tepki gösterdiği ifade edildi.

Öte yandan Aziz Yıldırım'ın karşısına Cengiz Zülfikaroğlu ile birlikte çıkan Yıldırım Demirören'in zaten gergin olan ortamın daha da kötüleşmesini engellemek amacıyla Ufuk Özerten'i olayın dışında bıraktığı bildirildi. Özerten ve Demirören'in toplantı sonrası bu konuyu konuşmadıkları, ancak önümüzdeki günlerde bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapacakları öğr


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@