alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Süper Lig maçında inanılmaz hata! Oyuncular soyunma odasından geri döndü

Gaziantep FK - Kasımpaşa maçında hakem oyuncuları soyunma odasından geri çağırdı.

Spor 05.11.2021, 22:29
Süper Lig maçında inanılmaz hata! Oyuncular soyunma odasından geri döndü

Gaziantep FK - Kasımpaşa mücadelesinde hakem Halis Özkahya, 9 dakika uzatma vermesine rağmen karşılaşmayı 4 dakika erken bitirdiği için oyuncuları soyunma odasından geri çağırdı. Karşılaşma 4 dakika daha oynanarak Gaziantep FK'nın 2-0'lık üstünlüğüyle sona erdi.

Süper Lig'in 12. haftasında Gaziantep FK - Kasımpaşa maçının ikinci yarısında 9 dakika uzatma verildi. Hakem mücadeleyi 90+5'te bitirince oyuncular soyunma odasına gitti. Hakemin uyarılmasından sonra hakem oyuncuları yeniden sahaya çağırdı.

Gaziantep FK - Kasımpaşa oyuncuları 4 dakika daha oynadı. Karşılaşma Gaziantep FK'nın 2-0'lık üstünlüğüyle sona erdi.


Yorumlar (6)
Halis Muhlis Rezalet 1 ay önce
Şaşıran varsa, parmak kaldırsın!?.. Hiç mi yok!
adilhan 1 ay önce
Allah'ın sopası yok halis kahya işte böyle çarpar adamı, yaptığın o küçük planları böyle yutarsın türk futbol tarihinede bu rezilliği sen sürsün bırak o düdüğü
Hasan Doğan 1 ay önce
Geçen seneki olaylı, Alanyaspor - Trabzonspor maçında göz göre göre TS'u doğrayan bu adamın memlekete yaşattıkları az bile. Buyrun o tarihteki TS açıklamasını okuyun.
"Dün oynadığımız Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasında futbolcumuz Hüseyin Türkmen’e kırmızı kart göstererek müsabakanın seyrine doğrudan etki eden Halis Özkahya hakkında yeniden açıklama yapma gereği doğmuştur.
Kulübümüz; 7 Mart 2020 Cumartesi günü oynadığımız Gaziantep FK karşılaşmasında Abdülkadir Ömür’ün nizami golünü iptal ederek futbolcularımızın emeğine, camiamızın sevincine ve kulübümüzün kasasına göz diken Halis Özkahya hakkında yaptığı açıklamada “Türk futbolunun yüz karası” nitelendirmesinde bulunmuş ve devamında “O başta olmak üzere, MHK içerisinde bir başka kişi, grup veya zümreye aidiyet hisseden herkes Türk futbolundan acilen el çektirilmeli ve def edilmelidir!” demiştir.
Özellikle bilinmesini isteriz ki; yaklaşık 570 günlük sürenin ardından Halis Özkahya’yı yeniden Trabzonsporumuzun maçına verme cüreti gösteren MHK utanmasa bile, bizler Trabzonspor Kulübü olarak yaptığımız bu açıklamanın doğruluğundan, haklılığından ve bir kez daha tüm Türkiye’nin gözleri önünde tescillenmesinden utanıyoruz!
Futbola emek veren herkes adına, saha içi ve saha dışında alın teri döken tüm futbol ailesi adına utanıyoruz!
Bizler için dün oynadığımız Alanyaspor karşılaşmasında Hüseyin Türkmen’i haksız bir kırmızı kartla oyun dışı bırakarak bir kez daha futbolcularımızın emeğine, camiamızın sevincine ve kulübümüzün kasasına göz diken “Türk futbolunun yüz karası Halis Özkahya” sadece bir figürandan başkası değildir.
Kulübümüz; yine aynı tarihte yaptığı açıklamada “Trabzonspor Kulübü olarak mücadelemiz bu sistemle, bu sistemin ahlaksızlık çarkını döndürmeye çalışan odaklarla ve her bir çarkın içinde kendine yer edinmiş aşağılık ve asalak bireylerledir!” demiştir.
Tekrar ediyoruz; Trabzonspor Kulübü olarak bizim kavgamız hırsızları barındıran, kollayan, güçlendiren ve kullanan bu zihniyetledir. Yüzüne tükürülmesine rağmen “Ya Rabbi Şükür” diyecek kadar yüzsüz insanlarla ve hâlâ bu insanları hakem camiası içerisinde barındıran karanlık odaklarladır.
Bizler biliyor ve görüyoruz ki; Halis Özkahya bu sistem içerisinde yalnız değil. Onu görevlendiren, onu harekete geçiren, onu yöneten ve yönlendiren birileri var. Bu karanlık sistem içerisinde kendine yer edinmiş, Trabzonspor'un yükselişine ket vurmaya çalışan ve kapalı kapılar ardına saklanıp alçakça planlar yapan birileri var.
Ancak, onlar da bilmeli ki; Karşılarında yönetimiyle, teknik direktörüyle, futbolcusu ve taraftarıyla tek yürek şampiyonluk yolunda ilerleyen bir Trabzonspor camiası var!
Herkesi büyük bir dikkatle bu gerçekleri anlamaya davet ediyor, kamuoyuna saygılarımızı sunuyoruz."
Ahmet Haluk Göreli 1 ay önce
Geçen seneki vukuatlarında birileri hakemlik yapamayacağını görse idi şimdi bunu belkide hiç yaşamayacaktık. Benim bilmediğim bir sebeple, bu adamlar bir maksatla yarayışlı görülüyor(ancak onun "kaliteli hakemlik" olmadığı çok açık) ve devamlı sistem içinde tutuluyor... O kısmını durduğum yerden görebilmem zor ama güçlü olduğunu düşündüğüm tahminlerimde yok değil.
Ali KAYA 1 ay önce
Bu adamların beyni sulanmış. Bu ve bunun gibilerin düdükleri alınıp kapı önüne konulmalı.
Nihat Ok 1 ay önce
Halis ÖZKAHYA'nın maçlarında TS tam 7 (yedi) kez kırmızı kart ihracı ile cezalandırılmıştır. Acaba devamlı TS'a niyeti sarı iken sehven kırmızı çıkarıyor olabilir mi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@