banner526

banner533

banner513

Süper Lig için flaş sözler: Alanya ve Antalya'da seyircisiz oynanacak

Ünlü spiker Ercan Taner liglerin geleceğiyle ilgili dikkat çeken sözler kullandı

Spor 19.04.2020, 17:10
Süper Lig için flaş sözler: Alanya ve Antalya'da seyircisiz oynanacak

Dünyayı etkisi altına alan ve hayatın tüm alanında olduğu gibi futbolu da olumsuz etkileyen corona virüs vakası nedeniyle Avrupa'da ligler ertelendi ve ne zaman başlayacağı merak konusu.

''Maçlar seyircisiz oynanacak''
Yayıncı kuruluş beinsport'un spikeri Ercan Taner, resmi Twitter hesabından Türkiye'de liglerin ne zaman başlayacağıyla ilgili düşüncelerini paylaşırken şu ifadeleri kullandı; ''Lig oynanırsa planlanan yerler Alanya ve Antalya. Maçlar seyircisiz oynanacak. Teknik direktörler, futbolcular ve kulüp çalışanlarına Covid-19 testi yapılacak. Maçlardan önce tüm görevlilerin ateşi ölçülecek. Maç öncesi ve sonu yapılan röportajlarda maske zorunluluğu uygulanacak. 

''Lig için planlanan tarih Haziran ayının üçüncü haftası''
Medya mensuplarının maçları takip etmesi ile ilgili kararı Bilim kurulu verecek. Maçta sakatlık olursa belirli hastanelerde tedavi için özel izolasyonlu alan oluşturulacak. Düşünülen bu plan Bilim kurulu tavsiye ederse kabul edilecek. Lig için planlanan tarih Haziran ayının üçüncü haftası.

Yorumlar (9)
Hasan 7 ay önce
Şampiyonluğu rant ve Beinsport belirliyor.
Tursun 7 ay önce
Herkes eteğindekintaşları döküyor majör liglerden bir kaç tanesi ligi tescil etsin bakalım ne olacak karanyina var geçişmyasak hala bu kuçuşlar lig hayalimkuruyorlar bakın en ufak olayda ortalık yıkılır 4 puanımoz çalındı 2 hafatada
Türker 7 ay önce
Şampiyonu ligtv belirliyor diye boşuna demiyoruz
Serkan öğretmen 7 ay önce
TRABZONSPOR ŞAMPİYON OLACAK
analist_61 7 ay önce
yaz mevsimi ve mallar memleketin en sıcak bölgesinde oynansın mı diyor bu kuş kafalılar. tam da bize göre bir durum. hastane ihtiyacı yok deyip havaalanını kullanılamaz hale getirme pahasına hastane yapan kafaların yöneteceği memleketimde her türlü karar sürpriz gelmez
yasar kaya 7 ay önce
o zamanda antalya da nefes alınmazki maç oynansın en uygun yer rize trabzon
ünal Arslan 7 ay önce
seneye mi oynanacakmış bıraksınlar bu işleri Eylül ayı gelir bu virüsü kontrol altına almak için çünkü bu gidişle daha erken bence zor amaç trabzonspor şampiyon olmasın da !!!
NET61 OSMAN 7 ay önce
YAZ KIZIM TRABZONSPOR ŞAMPION OLACAK
BU KADAR NET 61 TRABZON
Bordo mavi 7 ay önce
Trabzonspor dusmanlarini gordukce takimima olan sevgim daha da artiyor...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@