Şikecileri karşılayanlar temiz futbol da istiyor mu?

Fenerbahçe’nin Rize maçı öncesi organize olarak karşılama töreni yapan,otele giderek futbolcu ve yöneticilerle görüşen daha sonrada bunu sanal ortamdan herkese duyurusunu gerçekleştiren KTÜ’de okuyan KTÜ GFB öğrencilerine soruyoruz size göre 2010-2011 şam

Şikecileri karşılayanlar temiz futbol da istiyor mu?

Fenerbahçe’nin Rize maçı öncesi organize olarak karşılama töreni yapan,otele giderek futbolcu ve yöneticilerle görüşen daha sonrada bunu sanal ortamdan herkese duyurusunu gerçekleştiren KTÜ’de okuyan KTÜ GFB öğrencilerine soruyoruz size göre 2010-2011 şampiyonu kim? Sizler Türkiye’de temiz ve ahlaklı futbol istiyor musunuz. Bütün dünyanın kabul ettiği şikeyi siz ret mi ediyorsunuz? Farklı takımları tutmanıza saygımız var sadece bu soruların cevabını bekliyoruz. Haber61.net’de aynen yayınlama sözü vererek...

FENERBAHÇELİLER YÜZERİNİ NİYE GİZLEDİLER? 2.SAYFADA

[PAGE]

Fenerbahçeliler yüzlerini niye gizlediler?
Çaykur Rizespor’la oynadığı karşılaşma için Rize’de bir otelde kalan Fenerbahçe kulüp oyuncuları ve teknik heyeti ziyaret eden KTÜ GFB üyelerinin fotoğraflarında, şahısların yüzleri kendi internet sitelerine sansürlenerek koyuldu.
Fenerbahçe’nin etkin taraftar gruplarından Genç Fenerbahçeliler grubunun resmi internet sitesinde, KTÜ’de okuyan Fenerbahçeli taraftarların Çaykur Rizespor’la oynayacağı karşılaşma için Rize’de kaldığı otelde futbolcu ve teknik heyet ziyaretlerindeki fotoğraflar yer aldı. “KTÜ GFB üyesi kardeşlerimiz Fenerbahçemizi Rize’de kaldığı otelde ziyaret etti” açıklamasıyla verilen haberde ise ilginç bir durumla karşılaşıldı. Ellerinde “KTÜ GFB” yazılı afiş tutan yaklaşık 20 civarında Fenerbahçeli’nin yüzlerinin bulanıklaştırılarak, sansürlü biçimde internet sitesine koyuldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SALİH AGAOGLU
SALİH AGAOGLU - 6 yıl Önce

sonra darp olma ihtimalleri yüksek,hırsıza destek çıkanın hırsızdan pek bir farkı yoktur...o nedenle tepki almaktan korkuyorlar..

seda çolak
seda çolak - 6 yıl Önce

sıkıyosa yuzunuzu gosterın o zor bıraz hangı takımı tutunuzun bı onemı yok ama nerde nasıl davranman gerektıgını bılırsen yuzunu saklamak zorunda kalmazsın

adil türk
adil türk - 6 yıl Önce

Şimdi peruk,maske takıp dolaşın.

Sizede bu yakışır.

yorumcu
yorumcu - 6 yıl Önce

hem temiz futbol isteyecek hemde fenerli olacaksın adama sorarlar hangi yüzle, bu yüzden yüzlerini gizlemeleri normal

oktay atalı
oktay atalı - 6 yıl Önce

bir maç hatırlıyorum Trabzonlu futbolcuyu yaka paça( o zamanki yugoslavyada )dışarı atmıştı trabzona gelemez falan diye yazmışlardı basın bu yaaaa bir kahraman çıktı pazarda gözünü patlattı hikaye değil gerçek nereden nerey güzel ülkem ne modernsin bu arada Caner FB limi...

Yavuz Selim Pınarcı
Yavuz Selim Pınarcı - 6 yıl Önce

Siz Değilmisiniz Bu Adamları Dövenlere Sezonluk Kombine hediye edeceğiz diyen. Ne Yapacaklardı 20 Kişi Trabzona Kafamı Tutacaklardı. Siz Trabzonu Amazon Ormanları Kanunları ile yönetmeye çalıştığınız için bunlar oluyo. 20 tane FENERBAHÇE taraftarına tahammül edemiyorsunuz.

burak egemen
burak egemen - 6 yıl Önce

Yüzlerini gizlemişler yemin ederim yarıldım. Demek ki şikeci bir kulübü desteklemenin ne kadar rezilce bir şey olduğunun bunlar da farkında. Hüloğğğğ Aziz Yıldırım :)

GENÇ FENERBAHÇELİ
GENÇ FENERBAHÇELİ - 6 yıl Önce

Fotoğrafın sansürlü olmasının nedeni , geçen yıl bazı bağnaz zihniyetli kişilerin arkadaşlarımızı fişleyip trabzonspor taraftarı önüne yem olarak atması sonucu, yine o zihniyete malzeme çıkarmamak için yapılmış bir uygulamadır. Sizin şehrinize gelen öğrencileri böyle fişlemek sizin AHLAK kurallarınız çerçevesinde mi acaba ben de onu soruyorum ?


SIRADAKİ HABER

banner513