7m

7m

hyundai

tamfinans

Şenol Güneş İstanbul'a uçtu! Havaalanında...

A Milli takım eski teknik direktörü Şenol Güneş Trabzon'dan ayrıldı.

Spor 13.12.2021, 16:34
Şenol Güneş İstanbul'a uçtu! Havaalanında...

A Milli Takım eski teknik direktörü Şenol Güneş, Trabzon'dan ayrılarak İstanbul’a hareket etti. 

Geçtiğimiz günlerde boyun fıtığı tedavisi olmak ve eski dostlarıyla görüşmek üzere Trabzon'a gelen A Milli Takım eski teknik direktörü Şenol Güneş, İstanbul’a hareket etmek üzere Trabzon Havalimanı’na geldi. Şenol Güneş, havalimanında basın mensuplarının sorularını yanıtlamadı.

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktör arayışı yaşanıyor. Bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştıran başarılı teknik adamın yeniden Beşiktaş'a döneceği iddia ediliyor.


Yorumlar (14)
Özgür ata 6 ay önce
Doymadın be doymadın. Emekliliğin tadını çıkar be mübarek, bu neyin hırsı? Gidip BJk’yı ayağa mı kaldıracaksın? Ee kime çelme takacaksın? Lider kulübe mi?
Gahuralı 6 ay önce
Şenol Güneş BJK ye gitti diye sevmeyen etmeyen yok ancak o camia ble seni Trabzonsporlu Hoca olarak kabul etmişken bile kalktı; sadece iki renk vardır vs gibi laflar etti, Polemik oluşturacak laflar etti. Trabzonspor yokmuş gibi, benim kızgınlığım sadece bundan başka bir şey değil bjk ye gitmiş oraya gitmiş bunlar faso fiso, sen bir TS li olarak o lafları etmeyecektin
İsiyin 6 ay önce
Şenol Güneş FETÖ ile halı saha maçı yapanları tapeleri ve AKP siyasetinin futbola bulaşmasını yenemedi. baktı burada şampiyonluğu çalınıyor surları aşıp kupayı aldı. Buradaki Güneş düşmanlığını anlamıyorum. ayrıca 2010 - 2011 kadrosudan Burak Selçuk Engin Ceyhun Galatasaray'ı şampiyon yaptı. sürekli deniyor ya Güneş birilerinin ekmeğini yiyor ekmek öyle yenmez böyle yenir. A milli takım dünya üçüncüsü ve playoff oynatmadan milli takımı Avrupa'ya götüren tek teknik adam. futbolcular verimsiz ise tek sorumlu hoca değildir. Trabzonsporla şampiyonlar liginde 7 puan Beşiktaş ile nağmağlup lider... sırf İstanbul taraftarlarının algısı yüzünden Hollandayı yenip bir maçta mağlup oldu diye milli takımdan istifa ettirildi. gayet başarılıydı. futbolcuyken şampiyonluğu im para torlardan fazla. Bir Trabzonspor efsanesi...
desteptul.... 6 ay önce
bu adam hep istanbul takimlari icin calisti .
2011 yilindaki sampiyonlugu vermemizin en buyuk nedeni , konusmamasi . korkak senol gunes .
yasar 6 ay önce
95-96 da da öyle / 1-0 dan maç verdi/ beraberlik bize yararken galibiyet aradı .
MerNoire28 6 ay önce
Bizene nereye giderse gitsin bize ne faydası varda burda haber yapıyorsunuz Trabzonspor la şampiyonluk yaşadım diyemeyen biri deyilmi bu zat..
muhammet Çakıral 6 ay önce
Bu gün Trabzonspor'dan söz ediliyorsa, onun mimarlarından biri Şenol Güneş'tir. Bu kadar nefretti anlayamıyorum. Profesyonel bir iştir antrenörlük dilediği takımı çalıştırır. Fenerbahçeye filan da gitmez o kadar da Trabzonlu ve Trabzonsporludur.
Hulle 6 ay önce
İla narı-cehennem
Ahmet C. 6 ay önce
insAllah yine seni sahada görürüm kadiköye bordo kravatinla cik , basarilar Senol Günes
Trabzonlu 6 ay önce
Atıp tutuyorsunuz burdan kendi bırakmadı kovulmuştu yakında Avcıyıda kovarız merak etmeyin antalyalan oynadığımız mac beni karamsarlaştırdı
Trabzonlu 6 ay önce
Ekemek parası
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@