banner526

banner533

banner535

Şenol Güneş geri mi dönüyor?

Hırvat teknik adam Robert Prosinecki ile yollarını ayıran Kayserispor'da teknik direktörlük konusunda ibre Şenol Güneş'e döndü.Kayserispor yönetimi, daha önce milli takım ve Trabzonspor'u çalıştıran Şenol Güneş ile bir görüşme yaptı. Genel Menajer Süleyma

Spor 01.01.2014, 17:26
Şenol Güneş geri mi dönüyor?

Hırvat teknik adam Robert Prosinecki ile yollarını ayıran Kayserispor'da teknik direktörlük konusunda ibre Şenol Güneş'e döndü.

Kayserispor yönetimi, daha önce milli takım ve Trabzonspor'u çalıştıran Şenol Güneş ile bir görüşme yaptı. Genel Menajer Süleyman Hurma'nın teklif götürdüğü Şenol Güneş'in Kayserispor'da görev alması için bazı oyuncuların devre arasında kadroya katılması konusunda ısrarcı olduğu bildirildi.

Kayserispor Genel Sekreteri Rifat Pehlivan ise, "Antalya kampı öncesi yeni teknik direktör konusunda anlaşma yapacağız" dedi.

Öte yandan, sarı kırmızılı ekibin 4 Ocak'da Antalya Kempinski The Dome Otel'de toplanacağı ve 5 Ocak'dan itibaren antrenmanlara başlayacağı bildirildi.

Sarı kırmızılı oyuncuların otelin sahasında 10 Ocak'da Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor, 14 Ocak'da Kazak Premier lig takımlarından Zhetysu, 18 Ocak'da ise Arnavutluk Süper Lig ekiplerinden Teuta Durres ile özel maç yapacağı açıklandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
ahmet şahin 7 yıl önce
Kayserispor'un düze çıkması için Süleyman Hurma baştan gitmeli. Ya da kurduğu takımı kendisi çalıştırsın. Kayseri taraftarları bizim için muhteşem ama başta S. Hurma olmak üzere yönetimi Fenerlidir ve beş para etmez. Şenol Hoca düşecek takımı kabul etmemelidir.
MURAT BAŞKAN 7 yıl önce
napolyon mezardan kalkıp kayseriye gitsin güneşe seslensin "para para para" kuşluk vakti imzayı atarlar..
oktay atalı 7 yıl önce
biz istiyoruzki hem iyi hem ucuz olsun para istemesin emeğini çalalım başkalarıda el altından çalıp ayakkabı kutularına saklıyor çünki güneş ısıtmak için para istemiyorya doğal gazda pahalı ama rahat bedava olsa hiç çalışmasak ama siyah havyar yesek kanunda bize dokunmasa hep şanpiyon olsak ama ucuza çantasız ...öff kafam basmıyor hocam sen bence herşeye layıksın en iyisine en fazlasın ne dilersen onu yap ama bu ülkede yerin yok çünki namuslular aykkabı kutusu altına itildikçe ayakkabı kutularının içine namussuzluk doluyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@