Şampiyon Sofuoğlu korkuttu

Süpersport Dünya Motorsiklet şampiyonluğunu iki kez elde eden ve 2014 yılındaki şampiyonaya Akyazı İlçesi'ndeki antreman pistinde hazırlanan Kenan Sofuoğlu bugün çecresi karla kaplı pistte antreman sürüşleri yaptı.Meraklıların da izlediği antreman pistind

Şampiyon Sofuoğlu korkuttu

Süpersport Dünya Motorsiklet şampiyonluğunu iki kez elde eden ve 2014 yılındaki şampiyonaya Akyazı İlçesi'ndeki antreman pistinde hazırlanan Kenan Sofuoğlu bugün çecresi karla kaplı pistte antreman sürüşleri yaptı.

Meraklıların da izlediği antreman pistindeki sürüş sırasında Sofuoğlu virajda bir an dengesini kaybedince motosikletiyle birlikle düştü ve motosikletiyle birlikte yaklaşı 20 metre sürüklenerek antreman pistinde bulunan lastik bariyerlere çarptı.

Sofuoğlu çarpmayla birlikte hemen ayağa kalktıktan sonra motorunu kontrol etti. Sofuoğlu'nun motosikletiyle kaza anı bir cep telefonu tarafından da saniye saniye kaydedildi.

Sofuoğlu'nun Mart Ayında Avusturya'da 1nci ayağı yapılacak olan Dünya Motosiklet Şampiyonasına hazırlandığı belirtilirken, kazayla ilgili olarak "Bunlar antremanda olan, yaşanan olağan şeyler" dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513