7m


7m

hyundai

Sabriye Şengül şok etti! 32 saniye sürdü - Sabriye Şengül Denisse Kielholtz maçı

Trabzonlu dövüşçü Sabriye Şengül İngiltere’de çıktığı kafes dövüşünde sevenlerini şok etti. İşte Sabriye Şengül Denisse Kielholtz maçının görüntüleri

Spor 24.11.2019, 10:08 24.11.2019, 10:55

Londra’da düzenlenen dünyaca ünlü kafes dövüşü organizasyonu Bellator MMA’da kafes maçına çıkan ilk Türk olarak kayıtlara geçen Sabriye Şengül, Hollandalı rakibi Denisse Kielholtz ile karşılaştı.

Gökhan Saki’nin UFC’de 90 saniyede nakavt olmasının ardından 32 saniye içinde bağlanan Amerikana Submission sonrasında pes etti ve hakem araya girip karşılaşmayı sonlandırdı.

Böylece Sabriye Şengül çıktığı ilk kafes dövüşü maçında 32 saniyede nakavt oldu.

Sabriye Şengül “Antrenörlerimle bir aydır savunma çalıştığımız halde gereken taktiği yapamadım. Çünkü sinirime ve hırsıma yenik düştüm. Asla heyecanlı değildim. Türk halkından ve antrenörlerimden özür diliyorum. Hiçbir şey bitmedi, bu daha başlangıç!”


Yorumlar (21)
Gürkan 3 yıl önce
Kendi kendini mahvettin Sabriye, ne işin var magazin le, sorvivorla ya sporcu ol, ya şovmen, bu kafayla gidersen bir kaç yıl sonra film bile çevirisin, dizi oyuncusu olursun, sporla işin kalmaz.
seref 3 yıl önce
orada ağlayana sms atmıyorlar.ne olduğunu gördük.git evinde otur
King.. 3 yıl önce
Balon...
hırsına yenik düşme o zaman 3 yıl önce
orası Survivor değil.
Ali 3 yıl önce
Evet aynen balon
Hasan 3 yıl önce
Bu spor mu
Mehmet Keskin 3 yıl önce
Sabriye'yi destekliyoruz. Oralarda mücadele etmek bile önemlidir. İlk maçta olur böyle şeyler. Başaracağından eminiz
Cem 3 yıl önce
Bir gercek var trabzonlu bayan sabriye güzeligi ile trabzonun en güzel bayani diyebiliriz böyle dövüsleri artik kaldiramaz bence bu dövüs sanatini birakarak genclere hoca olarak devam etmeli trabzonlu degilim birkac kez trabzondaydim sabriyeden cok daha büyük yetenekler trabzondan gelmek üzere yakinda medyalar yazar suan isimleri yazmiyayim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@