banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Rizespor'dan Engin Baytar Açıklaması

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş’ın iki oyuncusunu almak istediğini söyledi. Engin Baytar ile ilgilenmediklerini belirtti.Daha önce Serhat Ramay’a yaptığı açıklamayla Beşiktaş oyuncuları İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk’e talip oldu

Spor 25.12.2013, 23:03
Rizespor'dan Engin Baytar Açıklaması

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş’ın iki oyuncusunu almak istediğini söyledi. Engin Baytar ile ilgilenmediklerini belirtti.

Daha önce Serhat Ramay’a yaptığı açıklamayla Beşiktaş oyuncuları İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk’e talip olduğunu açıklayan Rıza Çalımbay, bu isteğini yineledi.

Çalımbay, birçok oyuncuyla görüştüklerini belirtirken, "Martins pahalı geldi, olmadı. Yerli ve yabancı görüştüğümüz oyuncular var. 7-8 oyuncu almak istiyoruz ama şuana kadar net bir şekilde anlaştık diyebileceğimiz yok" dedi.

İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk'le ilgili, "İkisi de benim talebem, ikisini de çok seviyorum. Öyle bir olayın olmasına çok üzüldüm. Benim için sorun değil. İkisini de isterim. Sezer ve İbrahim Toraman'la sürekli görüşüyoruz ama şu anda girişimimiz ya da anlaşmamız yok” şeklinde konuştu.

Ayrıca Çalımbay, Engin Baytar'la da ilgilenmediklerini söyledi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@