Platini: Türkiye'ye yaptırım uygulanacaktır!

Trabzonspor şikenin peşini bırakmıyor...UEFA Avrupa Ligi maçları kura çekimi için Nyon'a giden Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kura çekiminin ardından 16.30 sularında UEFA Başkanı Michael Platini ile bir araya gelerek şike konusunda görüşme yap

Platini: Türkiye'ye yaptırım uygulanacaktır!

Trabzonspor şikenin peşini bırakmıyor...

UEFA Avrupa Ligi maçları kura çekimi için Nyon'a giden Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kura çekiminin ardından 16.30 sularında UEFA Başkanı Michael Platini ile bir araya gelerek şike konusunda görüşme yaptı. Hacıosmanoğlu kişisel girişimleriyle ulaştığı UEFA Başkanı Platini ile şike konusunda fikir alışverişinde bulundu. Platini'ye şike sürecinden yaşananları ve Trabzonspor'un uğradığı haksızlıkları anlatan Hacıosmanoğlu, görüşme sırasında Platini'ye Türkiye'de şikecilerin nasıl koruma altına alındığı ile ilgili olarak hazırlanan bir dosyayı da sunarak bilgi verdi ve UEFA'nın konuya sessiz kalmamasını istedi.

BİZ DE RAHATSIZIZ
Sıcak bir ortamda geçen görüşmede Platini'nin, Türkiye'deki şikecilere beklenen ceza verilmemesi ve koruma altına alınmasından bir hayli rahatsız olduğunu dile getirdiği öğrenildi. UEFA Başkanı Platini'nin, başkan Hacıosmanoğlu'na, "Süreci yakından takip ediyoruz. Trabzonspor'un uğradığı haksızlıkların farkındayız. F.Bahçe ve Beşiktaş, Disiplin Kurulumuz tarafından zaten cezalandırıldı. Türkiye'deki yargı sürecini de son derece yakından izliyoruz. Eğer bununla ilgili gereken cezalar verilmediği takdirde UEFA, Türkiye'ye yaptırım uygulayacaktır" dediği ifade edildi.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
seda çolak
seda çolak - 6 yıl Önce

elınden gelenı yap platını bu ulkede adalet yok umarım sızde vardır adalet ve bızım haklılıgımızın karşılıgını verırsınız.tüpçü şike bızım ıcın kapandı dedı nezaman acıldıkı şefersız.umarım uefa sızı mahveder

ahmet şahin
ahmet şahin - 6 yıl Önce

Türkiye de yargıçlarımıza sözüm yok ama uygulayıcılar maalesef adaleti hiçe sayıyor. UEFA ve FİFA bu ülkeye milli takımları dahil öyle bir ceza vermeli ki sözde federasyonu yönetenler sokağa dahi çıkamamalılar. Umarım en ağır ceza verirlir. Zaten artık milli takım taraftarı da değilim. Milli yetçi bir insan olarak bu uygulamalardan sonra utanır oldum Türklüğümden.

SIRADAKİ HABER

banner513