PFDK, 'YÜCE ATATÜRK' kararını açıkladı

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile Fethiyespor arasında oynanan maçtan önce yapılan seromoniye "Yüce Atatürk' tişörtleri ile çıkan Fethiyespor, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilmişti.Fethiyespor ile ilgili kararını vermek için bugün sa

PFDK, 'YÜCE ATATÜRK' kararını açıkladı

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile Fethiyespor arasında oynanan maçtan önce yapılan seromoniye "Yüce Atatürk' tişörtleri ile çıkan Fethiyespor, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilmişti.

Fethiyespor ile ilgili kararını vermek için bugün saat 16:00'da toplanan Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun nihai kararını açıkladı ve "disiplin ihlalinin unsurlarının" oluşmadı gerekçesiyle ceza tayinine gerek olmadığını duyurdu.

Yapılan açıklamada, "FETHİYESPOR Kulübü hakkında, 04.12.2013 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - FETHİYESPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında futbolcuların mesaj içeren t-shirt giymeleri suretiyle Talimatlara Aykırı Hareket nedeniyle sevk yapılmış ise de disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA karar verildi" dendi.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilen Didier Drogba ve Emmanuel Eboue için 12 Kasım Perşembe günü toplanılacak ve karar alınacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
güven  yılmaz
güven yılmaz - 6 yıl Önce

Nasıl oluşmamış bal gibide oluşmuş,Kemalizim ve Gevur nizamı rejim yıkılma arefesinde bunlar artçı sarsıntı bu rejie 15 sene ömür biçiyorum yıkılacak gidişat oraya doğru Kemalizimle İslam alemine liderlik yapamazsın önce putlar yıkılacak.

Ergün Özşahin
Ergün Özşahin - 6 yıl Önce

Ne olursa olsun müsabaka talimatına aykırı bir hareket. Ama alıştık kişilere göre karar vermelerine. Eyyam yapmışlardır. Yoksa Yüce Atamızı bizler de çok çok seviyoruz.

Coder
Coder - 6 yıl Önce

Atatürk'e hakaretin ne olduğunu göstericekler sana.İlgili birimlere bildirimi yapıyorum.Görücez o zaman seni.


Mesajında aynı zamanda rejime baş kaldırış ve hakaret, halkı kin ve nefrete teşvik etme suçlarından da yargılan da gör !


Coder
Coder - 6 yıl Önce

Atatürk'e ve rejime hakaretleri, başkaldırıları kırpmıyosun da, benim yorumlarımı neden kırpıyosun?

Bu şahsın burda torpili mi var?Adam resmen isyana teşvik ediyor,rejime başkaldırı yapıyor !

Torpili olsa da farketmez.Torpili savcılıkta göreceğiz.

DGM savcılarından biri çok iyi tanıdık.Gereken bildirimleri yaptım kendisine.İlgili vatandaşı o zaman göreceğiz !

güven  yılmaz
güven yılmaz - 6 yıl Önce

Bu Ülkede HZ.Muhammed'e SAV'e küfür ediliyor İslam dinine küfür ediliyor Türbanlı kadınlarımızın okuma hakkı ellerinden alınıyor sırf baş örtüsü takıyorla diye bunlar suç olmuyorda Atanızı tenkid etmek yada eleştirmek suç oluyor öylemi ben Atanızı sevmeye mecbur değilim 1400 yıllık hilafeti yıkanı kadınları başını açanı İslam alimlerini asanı keseni neden seveyim.Ne oldu

güven  yılmaz
güven yılmaz - 6 yıl Önce

Bak benimde yorumumu kırpmışlar demekki torpilli değilmişim.Sadece editörler adaletli adam doğruyu yanlışı biliyor senin ve rejimin gibi hemen asıp kesmiyor.Kırpmasalardı neler yazmıştım neler ağızının payını almıştın cahil cühala.Sana uçak teknisyeni olamazsın demedim adam olamazsın dedim.hadi git kumda ona şimdi oldumu gülüm.

Coder
Coder - 6 yıl Önce

Sevmeye mecbur değilsin, hakaret edemezsin ! Sen kimsin ki rejime başkaldırı yapıyorsun?Madem bu rejimden memnun değilsin, madem hilafet istiyorsun, git 3. dünya ülkelerinde yaşa.Git Yemen'de yaşa.Zorla mı tutuyoruz?

güven  yılmaz
güven yılmaz - 6 yıl Önce

Üçüncü dünya ülkelerine git demişsin Türkiye birinci dünya ülkesimide üçüncü dünya ülkesine gidecem.İlk Okul mezunu olduğumda bahsetmişsin seceremi ortaya dökeceğini söylüyorsun ha,ha,ha çok korktum ben Avrupalarda okudum senin yaşın kadar sınıf geçtim kim olduğumu açıklarsam küçük dilini yutarsın.Soruyorum Türkiye birinci dünya ülkeside kendi otomabilini,Uçağını neden üretemiyordu bu zamana kadar daha yeni yeni adım atılıyor Ak Parti hümeti tarafından.Çok sevdiğin toz kondurmadığın Laik rejimin milletin diniyle baş örtüsüyle uğraşmaktan bunlara zaman bulamadı değilmi baş açmak modernlikse


SIRADAKİ HABER

banner513