Onur: Trabzonlu oldum

Trabzonspor'un başarılı kalecisi Onur Recep Kıvrak, büyük formayı, şerefli formayı ve bu temiz formayı giymekten son derece gurur duyduğunu belirterek, "Beni burada o kadar güzel karşıladılar ki; yarı İzmir'li yarı Trabzon'lu oldum" dedi.Trabzonspor’da ba

Onur: Trabzonlu oldum

Trabzonspor'un başarılı kalecisi Onur Recep Kıvrak, büyük formayı, şerefli formayı ve bu temiz formayı giymekten son derece gurur duyduğunu belirterek, "Beni burada o kadar güzel karşıladılar ki; yarı İzmir'li yarı Trabzon'lu oldum" dedi.

Trabzonspor’da başarılı performansıyla Avrupa takımlarının da kıskacı altında olan Onur, Tayfa Grubu'nun resmi dernek açılış törenine katıldı. Grup üyeleriyle birlikte pasta kesen başarılı file bekçisi, Tayfa Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Harun Çelik'e üzerinde ismi yazılı forma hediye etti.

Pasta kesimi sırasında konuşma yapan Onur, Trabzonspor'a İzmir'den geldiğini belirterek, "Ben İzmir'den gelmiş olabilirim. Ama burada her zaman ailemdeki gibi karşılandım. Büyüklerim babam gibi, ablalarım annem gibi, kardeşlerim hepsi beni o kadar güzel karşıladılar ki; Trabzonlu oldum. Yarı İzmir'li, yarı Trabzonluyum. Bu büyük formayı, bu şerefli ve temiz formayı giymekten dolayı son derece gururluyum. Allah, inşallah nasip eder ve uzun yıllar Trabzonspor'a hizmet ederim" dedi.

Kaleci Onur, daha sonra Trabzonspor'a geldiği Karşıyaka Kulübü atkısıyla ve bordo-mavili atkıyla birlikte basın mensuplarına poz verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
FERŞAD YÜCE
FERŞAD YÜCE - 6 yıl Önce

açılışa zeki yavru niye icap etmedi acaba trabzonsporda oynuyoya messimiz gitseydi bi açılışa.

gokhan kolay
gokhan kolay - 6 yıl Önce

İnsanların iyiliğide kötülüde suratını vururmuş nur yüzlü uşak adamın dibi dibi

VOLKAN ATASOY
VOLKAN ATASOY - 6 yıl Önce

onur onur onur.............

matalar
matalar - 6 yıl Önce

iyi oynayan topçu nur yüzlü oluyor.kötü oynayan topçuya her türlü hakaret serbest. Azıcık, insanlara saygı göstermeyi öğrenin

seda çolak
seda çolak - 6 yıl Önce

sen gercekten harıkaların adamısın buyuk kaptan.varlıgın bıle yeter has TRABZONLU TRABZONSPORLUSUSUN ve buda bıze buyuk bır ONURRRRRRRRRRRRDUR.bız tum TRABZONSPORLU futbolcuları sevıyoruz yeterkı yureklı olsunlar TS ruhunu tasısınlar

Ahmet Kozanoğlu
Ahmet Kozanoğlu - 6 yıl Önce

"Korsana Hayır" diye kampanyalar yapan sitenin bastığı atkıdaki Trabzonspor logosu dikkatten kaçmıyor. Neden peki? Kulübün atkısı dururken kendi taraftar kulübünün atkısı? Hangi hakla Trabzonspor Kulübünün logosunu basıyorsunuz? telif ödediniz mi?

Yavuz Salihoğlu
Yavuz Salihoğlu - 6 yıl Önce

Derneğimiz bastırdığı atkı için o dönem TS Club ile görüşerek atkıyı TS Club etiketi ile bastırmak istemiştir. Fakat o dönemde kulübümüz TS Club için yeni bir planlama içerisinde olduğundan bu isteğimize olumlu bir cevap verilmemiştir. Bunun akabinde biz de atkımızı kulüp ile anlaşmalı olan ve kulübe atkı başına belirli bir telif ödeyen bir atkıcıda bastırma yoluna gittik.

Bugün derneğimize gelindiğinde derneğimizi süsleyen atkı ve bayraklarımızın TS Club ürünü olduğu rahatlıkla görülebilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.Tayfa Gençlik ve Spor Derneği İnternet ve Sosyal Medya Bölümü

Fırat KORKMAZ
Fırat KORKMAZ - 6 yıl Önce

Atkılarımızda kullandığımız Trabzonspor logosunun tüm telif hakları bedeli ödenerek alınmıştır. Zaten kulübümüz telif hakları hususunda çok hassastır. Bilgisizlikle, klavye başından atıp tutmakla Trabzonspor taraftarı olunmaz.


SIRADAKİ HABER

banner513