banner526

banner535

Onlar gelmezse TS yandı

Trabzonspor'un ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdüğü Antalya kampı sürüyor. Bordo mavililerin perşembe günü oynayacakları Celtic maçı öncesi tam bir 11'i oluşturacak oyuncusu bulunmuyor.Bordo mavililerde ilk gün 12 oyuncu ile başlayan çalışmalar bugün iki

Spor 07.01.2014, 18:41
Onlar gelmezse TS yandı

Trabzonspor'un ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdüğü Antalya kampı sürüyor. Bordo mavililerin perşembe günü oynayacakları Celtic maçı öncesi tam bir 11'i oluşturacak oyuncusu bulunmuyor.

Bordo mavililerde ilk gün 12 oyuncu ile başlayan çalışmalar bugün iki oyuncunun daha kampa katılması ile 14'e çıktı. Bu iki oyuncu 1461 Trabzon'dan takıma dahil edilen Mustafa Akbaş ve Gökhan Alsan. Ancak bu iki oyuncudan sadece Mustafa Akbaş takımla idmana çıktı. Gökhan Alsan ise rahatsızlığı nedeniyle MR çektirmeye gittiği için takımla çalışmalara çıkamadı.

Ayrıca bugün Fildişili oyuncu Zokora'da kampın yapıldığı Antalya'ya geldi fakat takımla çalışmalara çıkmadı.

GELMEZLERSE NE OLACAK?

Trabzonspor'da yarın kampa katılmaları beklenen bazı yabancı oyuncular var. Bu oyuncular yarın kmapa katılmadıkları takdirde bordo mavili ekibi zor günler bekliyor. Çünkü Trabzonspor perşembe günü Antalya Cup'ta Celtic ile karşılaşacak. Şuan da kampta yer alan oyunculardan tam bir kadro oluşturulamıyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
ahmet şahin 7 yıl önce
Takımın iskeletini yerliden kurmaz, yabancıya dönersen bu tür şeylere hazır olmalısın. Az öz futbolcu alınmalı. Ama yerli alınmalı. Santrafor'un dışında yarım futbolcu bile yabancı olarak almamalı. Yerli pahalı ise 4 yerine iki topçu alırsın olur biter. Tamamlayıcılar 1461'den iskelet de yerlilerden kurulmalı.
Tolgahan Tokkan 7 yıl önce
cok eksik varmis bir iki olsaydi horoz muzafferle doldururduk maalesef
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
ben hatırlamıyorum hiç bir dönemde böyle birşey duymadım..1 haftadır kamp yapıyorlar takımın yarısı ortada yok,bu nasıl yönetim bu nasıl idare??Ünlü düşünür Mustafa Reşit Akçay bu duruma ne diyor acaba?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@