Mehmet Demirkol'dan Yusuf ve Abdülkadir sözleri

Yorumcu Mehmet Demirkol yabancı sınırlaması ile ilgili konuştu.

Spor 21.03.2019, 22:03
Mehmet Demirkol'dan Yusuf ve Abdülkadir sözleri

Spor yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol yabancı sınırlaması konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Milli takım ile ilgili konulan Demirkol, "İrfan Can Kahveci’den beklentim çok büyük. Umarım çabuk geri döner. Vasat oynamayı hak etmeyen bir oyuncu. Çok kıvrak bir oyuncu değil ama fiziği iyi, hızlı, çabuk. Çevre kontrolü çok iyi. Şimdi Milli Takım’da Mahmut ve Emre ile birlikte Yusuf’u izleyeceğiz" dedi.

YUSUF VE ABDÜLKADİR’İ TAKIMDA TUTAMAZSIN

Yabancı sınırlaması ile ilgili yaşanan gelişmeler üzerine açıklamalarda bulunan mehmet Demirkol, "Trabzonspor, herhalde en yüksek oyuncu sirkülasyonu olan kulüptür. O kadar çok oyuncu değişiyor ki. Senin yabancıyla bir işin yok ki. U19 Takımı’nda da birçok oyuncu var. Böyle bir kadrosu olan yabancı sınırlamasıyla işi ne olur ki? Yabancı sınırlaması gelirse Yusuf ve Abdülkadir’i takımda tutamazsın. İstanbul takımları gelir alır gider" dedi. (Ajansspor)

Yorumlar (12)
Aliosman 2 yıl önce
Yanlış yorum olmuş. Gokdeniz ve Fatih i niye alamadılar. Trabzonlu olmasalar eyvallah. Ama Trabzonlu her futbolcuyu alamazlar.
Taraftar 2 yıl önce
Bu mal bu çocukları burak selçuk zannediyo abdül yusuf bu şehrin çocukları istanbul klüpleri alırmış alır havayı alır açlıktan ağızları kokuyo yusufla abdülkdiri alacaklar. Biz Liverpool a giderin hesabını yapıyoruz 30 milyon € satmıyoruz diyoruz bu zavallı da istanbula gelir diye hayal kuruyo. Zaten bildim bileli hiç haz etmediğim kendini futbol profosörü zanneden zavallı.
DeliDalga61 2 yıl önce
Lüluk işte daaaa ne gızaysın toprağım. Kesi ve ciğer meselesi ????
Gürkan 2 yıl önce
Bu gençler o sebepten değil ama, işi bilmez Trabzonsporlu taraftar diye geçinenlerin onlara küfür, hakaret ve ya yuhalaması ile Trabzonspordan gider, eleştiri ayrı hakaret ayrı, kimse futbolcularımıza hakaret ,küfür etmesin, yuhalamasın.
Yaşar Dursun 2 yıl önce
Kişi başına 200 milyon veren varsa hemen gidebilirler.
Sami 2 yıl önce
Sana ne arkadaş
05.Amasyali Bordomavi 2 yıl önce
Mehmet Demirkol akilli ol trabzon spora burnunu sokma sana düşmedi derdi yalakalik yapma oturdugun yerde dogru otur akilli ol yoksa cezani cekersin
ayhan 2 yıl önce
Mehmet Demirkol yorumları çok beğenirim ama burada saçlamamış. Yusuf ve Abdülkadir i İstanbul takımları alması için kişi başı 50 milyon euro getirirse alır. Oda Kulüp isterse. Bu çocuklar selçuk inan ya da Burak Yılmaz değil.. Kimse kusura bakmasın.
Nurettin Kasimoğlu 2 yıl önce
Istanbul yalakaları Trabzonspor ve Anadolu kulüplerinin üzerinden ellerinizi çekin. Anadolu istanbulsuz yaşar amma İstanbul Anadolu olmadan yaşayamaz. İstanbul Anadolu için vampirdir. Kan emicidir. Anadolu kulüplerinin düşünmeyin. Sekiz milyarın üzerine olan borcumuzu oteyin .üstümüze sis gibi çıktınız .k Kalkın artık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@