Liglerin durumu için Bakan Koca'dan açıklama

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklama yaptı

Spor 05.05.2020, 19:49
Liglerin durumu için Bakan Koca'dan açıklama

TFF Başkanı Nihat Özdemir ve TFF Yönetim Kurulu yarın saat 10.00'da olağanüstü bir toplantı gerçekleştirecek. Acil olarak toplanma kararı alan Nihat Özdemir, gündemle ilgili açıklamayı yarın saat 14.00’de yapacak.

FAHRETTİN KOCA AÇIKLADI!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "TFF Başkanı Nihat Özdemir’le bugün bir görüşme yaptık. Liglerin devamının federasyonun kendi iradesiyle alacağı bir karar olduğunu belirttik. Salgında futbol coşkusunu erteleyen ve hayatta artık oyunun bazı kurallarının değiştiğini gören futbolseverlere sevgilerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (12)
Kenan 6 ay önce
Nihat özdemir daha 3 İstanbul büyütülmüş takımlarının başkanlarıyla gizli görüşme yapacak. Ligi nasıl yönlendirelim diye bilgi alacak. Trabzonspor u nasıl şampiyonluktan ederiz diye plan yapılacak. Ona görede şeytani planlarını devreye sokup yarın 14.00 de açıklama yapacak. Bermuda şeytan üçgeni bunlar
Mehmet 6 ay önce
Anlamsiz bir tasiye:TFF karar verecekmiş. Ortam sağlıklı ise bu panik niye, hala sağlıksız ise topu TFF'ye niçin atıyorsunuz.
yorumcu 6 ay önce
Bu aciklama 2011'den sonra bir kez daha turkiyede futbolun siyasetin uzerinde oldugunu gosteriyor.
şenol 6 ay önce
Kimse sorumluluk almak istemiyor. Yetkililer son noktayı koyamıyor. İnsan sağlığı ve hayatı daha önemli bence. İnşAllah bu gevşeme bize pahalıya patlamaz. Çünkü tehlikenin daha ortasındayız.
Cabir 6 ay önce
Kanımca Bakan oynan masın yönünde tafsiyede bulundu. Fedarasyon yıumuşak dille kamu oyunu aydınlat diye ricada bulundu. Yarınki sonuc ligler oynanmıcak . Şampiyonlar ligine direk trabzonspor katılcak şampiyonluk kupası bu yıla mahsus olmak üzere tff binasında kalıcak denilcek virüsden daha tehlikeli ortalık karışacak .
Ts 6 ay önce
Lider cin con olsaydi coktan sampiyon ilan edildiydi. Trabzonspor lider oldukca lig devam eder
yorum 6 ay önce
sağlık bakanı nihat özdemir
FARUK 6 ay önce
Kovid 19 devam ediyor, TFF ,nun da ayak oyunları devam ediyor. Kovid ,in çaresi bulunur, bunların asla bulunmaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@