7m

7m

hyundai

tamfinans

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen: “Futbol hayat memat meselesi değildir”

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen’den Trabzonspor maçı açıklaması.

Spor 10.02.2022, 17:38 10.02.2022, 17:43
Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen: “Futbol hayat memat meselesi değildir”

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, Spor Toto Süper Lig’in 25. Hafta karşılaşmasında Trabzonspor ile yapacakları müsabaka ile ilgili açıklama yaptı.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Başkan Özgökçen, “Anadolu'nun iki güzide şehrinin dostluğu ve kardeşliği bir doksan dakikaya sığmayacak kadar büyüktür” dedi.

Özgökçen şunları söyledi;

“Sevgili Konyaspor Ailem; 

Süper Lig'de haftasonu Trabzonspor ile deplasmanda karşı karşıya geleceğiz. Anadolu'nun iki güzide şehrinin dostluğu ve kardeşliği bir doksan dakikaya sığmayacak kadar büyüktür. Futbol, hiçbir zaman hayat memat meselesi değildir. Aynı vatanın evlatları olarak her zaman sporun, birlikteliğimizi artırmasını amaç edinmeliyiz. Ayrıştırmak, kutuplara ayırmak, ötekileştirmek en kolay olanıdır. Centilmen duruşumuzu hiçbir zaman bozmayalım. 

Sevgili Konyasporlular; futbolun 2021-2022 sezonundan ibaret olmadığını her fırsatta hatırlamamız gerekiyor. Elbette her maçı kazanmak istiyoruz ve bunun için mücadele ediyoruz. Fakat kazanmak, kaybetmek sporun doğasında vardır. Sonuna kadar birbirimize destek olup çalışacağız. Kazansak da kaybetsek de 100 yıllık büyük çınar Konyaspor’un vakarlı duruşundan vazgeçmemeliyiz. 

Sevgilerimle...”

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen’den Trabzonspor maçı açıklaması
 


Yorumlar (4)
Garip38 3 ay önce
Bu sene ilk defa bir rakip takım başkanının bu tür açıklamalarına rastladık bravo diyoruz Diğer takım başkanları yada rakip hocalar gibi abuk sabuk açıklama olmamış
devo 3 ay önce
konyalı oyunculara ceza işi ne oldu yönetim varmı bir girişim .!!!! daha önce örnekleri var niye başvurulmuyor acaba bekliyoruz. olumsuz bir sonuçta bu durum konuşulur.
salih 3 ay önce
BRAVO BAŞKAN. SENEYE DESİZ ŞAPY OLURSUNUZ.
Serdar 3 ay önce
Her türlü küfürü taraftarın etsin, sonra tepki görünce baktınız iş aleyhe dönmeye başladı, açıklama,

Gelişmelerden Haberdar Olun

@