banner556

Karadenizli Başpehlivan da dopingli çıktı

Numunelerinde yasaklı maddeye rastlanan 18 sporcu ile numune vermekten kaçtıkları için Disiplin Kurulu'na sevk edilen iki sporcuya 2 yıl men cezası verildi. Disiplin Kurulu, sporcuların cezalarını daha önce bu tür bir olaya karışmadıkları için 15 aya indi

Spor 02.01.2014, 13:02
Karadenizli Başpehlivan da dopingli çıktı

Numunelerinde yasaklı maddeye rastlanan 18 sporcu ile numune vermekten kaçtıkları için Disiplin Kurulu'na sevk edilen iki sporcuya 2 yıl men cezası verildi. Disiplin Kurulu, sporcuların cezalarını daha önce bu tür bir olaya karışmadıkları için 15 aya indirdi.
 
HAMZA YERLİKAYA'DAN JET AÇIKLAMA

Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, yağlı güreşte doping konusunun uzun zamandır gündemde olduğunu ifade ederek, "Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın politikası doğrultusunda ve Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA) kuralları çerçevesinde 'dopinge sıfır tolerans' parolasını uygulamaya devam edeceğiz" dedi.
 

SAMSUNLU BAŞPEHLİVAN DA CEZA ALDI
 
Samsun-Ladikli olan başpehlivan 1985 doğumlu Serhat Gökmen, yasaklı madde kullandıkları gerekçesiyle ceza alan sporcular arasında ...
 
CEZA ALAN SPORCULAR

Numune vermekten kaçtıkları için ceza alan Mustafa Güngör ile Mustafa Ölmez'in yanı sıra yasaklı madde kullandıkları gerekçesiyle ceza alan sporcuların isimleri şöyle: Ali Gürbüz, Serhat Gökmen, Ahmet Serbest, Bekir Seçim, Sermest Bulut, Ali Altun, Murat Aydoğdu, Gökhan Arıcı, Abdullah Kaçmazoğlu, Sinan Kaya, Cemali Küçükgüçlü, Kazım San, Kürşat Korkmaz, Mustafa Seçim, Özer Ay, Süleyman Aykırı, Bilal Kıvrak, Hüseyin Sever.

Yorumlar (1)
Ahmet Tabakoğlu 7 yıl önce
Hobi olmuş doping yapmak!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@