banner518

Kafkas'tan Trabzonspor'a tazminat davası

Trabzonspor'da teknik direktörlük yaparken görevine son verilen Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, iş akdinin haksız feshedildiği iddiasıyla Trabzonspor'a tazminat davası açtı.Trabzon İş Mahkemesinde bugün görülen ilk duruşmaya, Eski Tr

Spor 16.12.2013, 10:32
Kafkas'tan Trabzonspor'a tazminat davası

Trabzonspor'da teknik direktörlük yaparken görevine son verilen Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, iş akdinin haksız feshedildiği iddiasıyla Trabzonspor'a tazminat davası açtı.

Trabzon İş Mahkemesinde bugün görülen ilk duruşmaya, Eski Trabzonspor Teknik Direktörü olan ve halen Kardemir Karabükspor Teknik Direktörlüğünü sürdüren davacı Tolunay Kafkas katılmadı. Kafkas'ın ve Trabzonspor'un avukatları ise duruşmada hazır bulundu.

Hakim, duruşmada Kafkas'ın Kardemir Karabükspor ile yaptığı sözleşmenin onaylı örneğinin Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) istenmesine karar verdi.

Duruşma, tanıkların dinlenilmesi ve eksikliklerin giderilmesi amacıyla ertelendi.

2012-2013 futbol sezonunda Trabzonspor Teknik Direktörü iken 3.5 yıllık sözleşmesine rağmen yarım sezon görev yaptıktan sonra sözleşmesi feshedilen Tolunay Kafkas'ın yerine Mustafa Akçay getirilmişti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
şaban baba 6 yıl önce
eğer siz bir mülkünüzü 1 yıllığına kiraya verir de kiracı 3 ay sonra çıkarsa kalan 9 ayı ödemesi gerekir ancak siz mülkü daha sonra başkasına kiralarsanız eski kiracıdan tazminat alamazsınız buna hukukta sebepsiz zenginleşme denir. Kafkas trabzonla yaptığı sözleşme bedeli karabükten daha yüksekse aradaki farkı alır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@