İşte taraftarın Akyazı Stadı isteği!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla temel atma töreni gerçekleştirilen Akyazı Stadı’nın ismi için başlayan tartışmalara taraftarlar da Haber61 aracılığıyla katıldı.Trabzonspor için gerek maddi gerekse prestij açısından olukça önemli olan stad  iç

İşte taraftarın Akyazı Stadı isteği!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla temel atma töreni gerçekleştirilen Akyazı Stadı’nın ismi için başlayan tartışmalara taraftarlar da Haber61 aracılığıyla katıldı.

Trabzonspor için gerek maddi gerekse prestij açısından olukça önemli olan stad  için Trabzonsporlu taraftarlar Haber61’e yaptıkları yorumlarla birçok farklı isim önerisinde bulundular.

Haber61’in “Akyazı Stadı’nın ismi ne olsun” şeklindeki sorusuna taraftarların verdiği cevaplarda en çok öne çıkan Fırtına, 61, Arena ve Osmanlı teması oldu. Bu temaların yanı sıra taraftarlar şike sürecine yönelik olarakta yaratıcılığını konuştururken Şamil Ekinci ve Şenol Güneş gibi kulübün efsane isimlerini de unutmadı.

İşte öne çıkan ilk 3 isim;

  • Fırtına Arena
  • Kanuni Sultan Süleyman
  • 3 Temmuz

İŞTE TARAFTARLARIN TÜM İSİM ÖNERİLERİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat soksun
murat soksun - 6 yıl Önce

Stadimiz bize yeterdi secim yatirimina gerek yokdu madem secim yatirimi yapacakdin gencler issiz fabrija kursaydin ama kuramazsin midenw sinmez dmiryolu getirecekdiniz ne oldu .bu takimin ruhu bitmis hocasi yoneticisi basarali olamaz bir beden belkide ikidir kucukler TS ye

kolebiza
kolebiza - 6 yıl Önce

arkadaş nedir bu arena tutkusu ya trabzonun bu galatasaray sempatisinden nefret ediyorum

A. Nevzat Doğru
A. Nevzat Doğru - 6 yıl Önce

"Fırtına" bir yel (!) dir eser geçer,

."Arena" gavurun büyükbaş hayvanları işkence ile katlettiği uğursuz bir mezbahadır .

Bunlar yakışmaz .

Selim AYAZ
Selim AYAZ - 6 yıl Önce

Denizin üstünde tarihi ender bir stadyum derken bana göre önce sponsor firma sonrasında 61 daha sonrasında denizin simgesi mavi ve tabi ki Arena değil FIRTINA yani VODOFONE 61 MAVİ FIRTINA neden olmasın.

Ali Han
Ali Han - 6 yıl Önce

bu stadın adı TRABZON olmalı...başka isimlere gerek yok...

mertbuyuk
mertbuyuk - 6 yıl Önce

böyle saçma sapan ciddiyetsiz isimler olabiilr mi fırtına 61arena falanda ne. kanuni sultan süleyman diye stad mı olur. trabzonspor stadının ismi . DOZER CEMİL USTA olsun. ve stadın oyuncu girişinede BEN TRABZONSPOR KAPTANIYIM BASKA KAPTANLAR ARKASINDA SAHAYA CIKMAM. YAZILMALI.isime gerek yok TRANZONSPOR STADI yada yıne huseyın avni aker olsun. FIRTINA 61 falan da ne . dolmus arkasına yazı mı yazıoyrsunuz. biraz ciddi olun. ben olsam DOZER CEMİL USTA STADI yada ahmet suat özyazıcı, senol gunes gbı efsaneyı efsane yapan ısımlerden bır ısım koyarım.

misafir.
misafir. - 6 yıl Önce

adı, demode olmuş, zamanında yapılmamış stadla vatandaşı, taraftarı kandırıp oy almak stadı olsun

ARİF SAĞLAM
ARİF SAĞLAM - 6 yıl Önce

İsim dağarcığımız bu kadar mı dar. ATATÜRK ismi neden aklımıza gelmez. Ya da Albert Einstein ın çalışma arkadaşı olan Türk ve Trabzon lu ünlü bilim adamı Behram KURŞUNOĞLU nu niye hatırlamayız.


SIRADAKİ HABER

banner513