7m

uzungöl yayla otel

İçişleri Bakanlığı'ndan Giresunspor'a para takibi!

İçişleri Bakanlığı'ndan Giresunspor'a para takibi başlatıldı

Spor 08.07.2022, 17:57
İçişleri Bakanlığı'ndan Giresunspor'a para takibi!

İçişleri Bakanlığı, dağıtım yerlerine gönderdiği yazıda Giresunspor'a para yardımı yapılıp yapılmadığını yapıldıysa borç mu bağış mı bildirilmesini istedi.

İçişleri Bakanlığı, Süper Lig ekiplerinden Giresunspor için bağış incelemesi başlattı! Bakanlık, dağıtım yerlerine gönderdiği yazıda kulübe para verilip vermediği ve bunun niteliği soruldu. Spor28.com'un haberine göre, bakanlık 8 Temmuz 2022'ye kadar cevap verilmesini de talep etti.

"Kulübe para verdiniz mi vermediniz mi?"

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü'nden Dernekler Denetçisi Mehmet Altınöz imzasıyla 2 Temmuz 2022'de dağıtım yerlerine gönderdiği yazıda şöyle denildi: "İçişleri Bakanlık makamının 25.01.2022 tarihli onaylarına istinaden Giresunspor Kulübü Derneği hakkında uhdemizde yürütülen incelemeye esas olmak üzere;

"Nakit mi, çek mi, senet mi?"

Kulüp para verip vermediğiniz, vermişseniz bunun niteliğinin bağış ya da borç mu olduğu, ne şekilde verildiği nakit, banka havalesi, çek (çekin bilgileri), senet vb'den hangisi olduğu, karşılığında belge alınıp alınmadığı ve kime teslim edildiği,
-Varsa kulübe ait para veya kıymetli evrakın üzerinizde bulunup bulunmadığının bilinmesine ihtiyaç duyurulmuştur.
Yukarıda belirtilen bilgileri ihtiva eden cevabın ve ilgili belge örneklerinin temin edilerek 08.07.2022 tarihine kadar denetçiliğimize ulaştırılmasının gereğini rica ederiz."

(Ajansspor)


Yorumlar (1)
TURKOGLU TURK 1 ay önce
ayip ayip galatasaray fenerbahce besiktas milyarlarca borclari varken milyonlarca liralik transferler yapiyor MALIYE OZAMAN NEDEN BUNLARA BU PARALARIN NERDEN GELDIGINI SORMUYOR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@