Hatayoğlu: Trabzonspor'da kaos var

1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu, Trabzonspor’da bir kaosun yaşandığını belirterek, 15 Aralık’ta seçimli kongrenin yapılması gerektiğini söyledi.6 ay gibi bir sürede 5 yöneticisini kaybeden Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu

Hatayoğlu: Trabzonspor'da kaos var

1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu, Trabzonspor’da bir kaosun yaşandığını belirterek, 15 Aralık’ta seçimli kongrenin yapılması gerektiğini söyledi.

6 ay gibi bir sürede 5 yöneticisini kaybeden Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun kongreye gitmesi gerektiğini kaydeden Hatayoğlu, “Aslında 6 ay önce yapılan olağanüstü kongreydi normal şartlarda yapılması gereken kongre 2013 aralık ayı idi. Bunu Sadri Şener ve yönetimi erken istifa ederek o tarihe aldılar. O dönemde bir süreç yaşandı. Yönetime 2 yıl ek süre verme talebi geldi.

Divana sunuldu ve bu mahkemelik oldu. Mahkemede 2 yıl ek süreyi onaylamadı. Böyle bir süreç yaşanıyor. Mevcut Hacıosmanoğlu ve yönetimi seçildikten sonra yaklaşık 6 ay içerisinde 5 istifası söz konusu. Trabzonspor’da bir belirsizlik söz konusu. Bence 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde 5 yöneticisini kaybetmiş İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlığındaki Trabzonspor yönetimi kongreye gitmeli. Neyin inadını yapıyorlar anlamış değilim” dedi.

Trabzonspor’un içinde sıkıntıların yaşandığını ifade eden Hatayoğlu, “Mahkeme bu kongrenin yapılması noktasında karar çıkarmış. Bence kendisinin fazla yıpranmaması için seçimli bir kongre kararı almalılar. Hacıosmanoğlu yönetimindeki istifalar nedeniyle içeride sıkıntıların yaşandığını herkes biliyor. Uyumsuz bir yönetim söz konusu. Kendisi Trabzonspor’da çok olumlu işler yaptığını söylüyor. Yaptıysa zaten Trabzonspor delegesi, taraftarı bunu değerlendirir. Çıksın tekrar Trabzonspor delegesinin karşısına yapsın listesini belki ilk yaptığı liste aceleye gelmişti.

Bu süreç bence Hacıosmanoğlu için bir şans. Yönetimini yapar, çalışma ekibini kendisi oluşturur. Hacıosmaoğlu 3-5 ay daha koltukta kalma adına kongre yapmamakta direnmesi ne kendine bir yarar getirir ne de Trabzonspor’a bir yarar getirir. Bence bu süreç kendisinin daha da yıpratacaktır. Trabzonspor’da bir kaosun olduğu aşikardır. Sadece yönetim anlamında değil idari anlamda da ciddi bir kaos var. Bu her anlamda açıkça ortadadır” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yıldız yakup
yıldız yakup - 6 yıl Önce

BU adam da kimdir, ikiide bir çıkıp demeç veriyor, herşeyi biliyor, sanki camianın ağır abisi, bir bileni. Ayrıca bu yönetimden bugüne kadar bir tek kişi istifa etmiştir. O da Yaşar AŞÇIOĞLU'dur. En baştaki iki isim İrfan COŞKUN ve diğeri istifa ettirilmiştir, başkan onları istemediğini belirtmiştir, diğer bir tane Çetin KANSIZ yedek üyeydi zaten ve yedek üye olmam diyerek ayrımıştır. Sayın Çakıroğlu da yönetimdeki görevlerinden istifa etmiş, üyeliği sürmekteditr. Büyük bir kaos ortamı yaratmaya çalışıyor yine derin Trabzon, belli kimseleri konuşturarak maalesef de çok sevdiğimiz sitemiz de sürekli buna çanak tutuyor. Sanki geçen yıl bu takım şampiyonluğa oynuyordu da bu yönetim geldi her şeyi berbat etti.

fatih öztürk
fatih öztürk - 6 yıl Önce

Hadi işine gücüne hadi hadi sanamı kaldı bu işler kimsin necisin.

h.e.
h.e. - 6 yıl Önce

niye adama kiziyorsunuz oflu yalakalar kaninizami dokunuyor dogrularin söylenmesi.

SIRADAKİ HABER

banner513