banner556

Hacıosmanoğlu'ndan ceza teşekkürü!

Kadıköy’de olaylı biten Fenerbahçe-Trabzonspor maçından sonra yaşananlar için Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 30 günlük hak mahrumiyeti cezası alan Bordo-Mavililer’in başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, ceza hakkında konuştu. Olaydan önce

Spor 11.10.2013, 08:52
Hacıosmanoğlu'ndan ceza teşekkürü!

Kadıköy’de olaylı biten Fenerbahçe-Trabzonspor maçından sonra yaşananlar için Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 30 günlük hak mahrumiyeti cezası alan Bordo-Mavililer’in başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, ceza hakkında konuştu. Olaydan önce Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören’i arayıp gerekçeyi öğrenmek isteyen, ancak yanıt alamayan Karadeniz ekibinin patronu, ceza için sert ve ima dolu ifadeler kullandı. Bundan sonraki kararların takipçisi olacaklarını söyleyen Hacıosmanoğlu şunları söyledi:

‘Gerekeni yaparız’


“Verdikleri adil karardan dolayı bizi o kurula sevk edenlere de, bu cezayı uygun görenlere de teşekkür ediyoruz! Federasyon ve kurulları adaletli bir düzen için çalışıyor!
Biz adaletli düzenin yanındayız, her zaman böyle bir düzenin en büyük destekçisi oluruz. Her ne gerekçeye dayanıyorsa bu ceza itiraz edecek değiliz. Derdimiz gerekçe değil, adalet. Bundan sonra da adaletin takipçisi oluruz. Bizim de kurumlara başvurularımız var. Bu başvurular için artık aynı adaleti ve hızı bekleyeceğiz. O sağlanmadığında da adil karar için hukuki bağlamda biz gerekeni yapacağız.”

Yorumlar (12)
MURAT BAŞKAN 7 yıl önce
valla sayın yönetim gökgürültüsü gibisiniz anca gürlüyorsunuz yağmurunuzu gören yok.. O yapılacak bu olacak , şu avukat , bu dava valla manevi tepki size dönüyor farkındamısınız ?
murat yılmaz 7 yıl önce
sonunda adalet tecelli edecektir yeterki adalet tecelli ederken yanlış tarafta olmayalım
numan altuntaş 7 yıl önce
Bu kararı verenlerin di Kararı...
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
ne için adalet ? aldığınız bu cezayı kupayla mı ilişkilendiriyorsunuz? ters kapıdan çıkmışsınız üstelik beklemeden..avni akerde bile 2 saat bekleniyor..bilmiyor olmanız tuhaf.
Ali Papa 7 yıl önce
Botoks yaptıranlar arasında Demirörenin'de olduğunu düşünüyorum.Yüzü hiç kızarmıyorda.
Ercan Aslan 7 yıl önce
Ahmet Karakaya.. sen ne ayaksın? Taraftarla yöneticileri karıştırıyorsun herhalde? Trabzonda ne zaman rakip takımın yönetimi 2 saat bekledi? Sallarken de biraz imanlı sallayın..
Gökhan Çakmak 7 yıl önce
Dır dır dır dır....
A. Kaplan 7 yıl önce
Seni iyi kullaniyorlar sayin iho sende seni kullananlari desdeklemeyi bi daha gözden gecir. Bak sayin iho sana kupa filan da vermezler. Sen sen ol, birak siyasetin pesinden kosmayi ve TS icin hakkin olanlari koparmaya bak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@