G.saray maçında provakasyon vardı!

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu,katıldığı bir tv programında gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu."İSMİ ONUR, SOYADI KIVRAK..."Sözlerine takviye yapacaklarını "Devre arasında eksikleri tamamlayıp, daha iyi bir Trabzonspor'u izletiriz uma

G.saray maçında provakasyon vardı!

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu,katıldığı bir tv programında gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

"İSMİ ONUR, SOYADI KIVRAK..."
Sözlerine takviye yapacaklarını "Devre arasında eksikleri tamamlayıp, daha iyi bir Trabzonspor'u izletiriz umarım" diyerek başlayan Hacıosmanoğlu, Onur'un G.Saray maçında gösterdiği performans için, "Bir insan adını koyunca çocuklar etkilenir. İsmi Onur, kendisi de onurlu bir kardeşimiz. Soyadı da Kıvrak iki kale arasında böyle davranıyor. Hem ismine hem de soyismine uygun davranıyor. Tutan iyi, atanlarımız da iyi olursa daha iyi bir ekip olursunuz." diye konuştu.

"COLMAN'A PROVOKASYON VARDI"
Colman'ın G.Saray karşısında bilerek kırmızı kart gördüğü iddialarını da değerlendiren Trabzon başkanı, "Bir oyuncu takımını bilerek sahada eksik bırakmaz. Çok iyi oynayan bir Colman vardı. Ben art niyetli yaptığına inanmıyorum. Provokasyonlar var, onlara aldanmamak lazımdı. Ama insanoğlu bir yere kadar dayanabilir." ifadelerini kullandı.

"JUVENTUS'U ELEYECEĞİZ"
UEFA Avrupa Ligi'ndeki Juventus eşleşmesini değerlendiren yönetici, "Platini ile görüşmeye gitmiştim, kura çekimi de o güne denk geldi. G.Saray yendiği zamandan itibaren içimde Juventus vardı. Orada da Juventus çıktı bize. Devre arası geliyor, eksik yönleri de tamamladığımız zaman Juventus'u eleyeceğiz." dedi.

TFF'YE YİNE ÇOK SERT!
Galatasaray maçını cezası nedeniyle televizyondan takip ettiğini ifade eden Hacıosmanoğlu, "Televizyonda izledim arkadaşlarımla. Çok adil ve adaletli olan TFF, bana ceza verdi ki, ben onların yüzüne karşı da kullanıyorum. O zaman ceza vermiyorlar, kamuoyuna yansıyınca ceza veriyorlar. Onurlu insan yüzüne karşı söylenince tepki gösterir. Onlar da ceza veriyorlar versinler. Namuslu vatandaşların da onlara vereceği bir ceza olacaktır, beklesinler" diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mete devrancı
mete devrancı - 6 yıl Önce

eğer kalede onur değilde başkası olsaydı çoktan sende o filozof mustafada istifa etmiştiniz.zavallı onur daha ne yapsın?çok merak ediyorum juventusu nasıl elemeyi düşünüyorsun?artık herkes akıllı ,insanlar kanmıyor bu masallara , yol yakınken sende hocanıda al git

recep ayar
recep ayar - 6 yıl Önce

Pisligi yapan Riera ceza verilen Colman. Bunu analiz edemeyen yada etmek istemiyen hakem bozuntusu Aydunus.

ahmet şahin
ahmet şahin - 6 yıl Önce

Sn Başkan maç sonu hocanın değerlendirmesine aldanmış olsaydık farklı yorum yapardık Dün orta saha ve geri dörtlü çok iyiyidi. Kötü olan ileri üçlü ve hakemdi. Colmana cezaya gerek yok. Elde kalanların en iyisi Colman. Melo'ya Riera'ya kart gösteremeyen Drogba ile ortak maç yöneten hakem bir tilki gibi bizim oyuncuların ufak hatasını kolladı durdu. Melo'nun Olcana yaptığı direk kırmızıydı ve ilk yarı GS 10 kışı kalacaktı. Teneke federfasyonu dün ayar çekmiştir futbola. Benim için Türk de yok TFF'si de yok.

hüsamettin tural
hüsamettin tural - 6 yıl Önce

aşşah aşkına bsşskn çok konuşmayı bırakta icraata geç lütfen yalvarıyorum sana şu henriqe den kurtar bizi verem ettiniz ya.cenk tosun yada doka yeter dışarıda aramıyı bırakın golcüyü.şuaykut akgünü satın zeki yavruyu mustafa yumluyu bize iyi bir golcü orta saha ve sol bek birde stoper.sisikoyu almadığınıza pişman olacaksınız elinizden kaçırmayın

BmOaRvDiO
BmOaRvDiO - 6 yıl Önce

Sanki Colmanı bilmiyormuşuz gibi bize anlatıyor Hacı efendi provokasyonmuş Onura gelince inşallah bu takımda daha fazla harcanmaz bu adam.

kolebiza
kolebiza - 6 yıl Önce

hep laf geldiğinden beri bunları duyuyoruz

gokhan kolay
gokhan kolay - 6 yıl Önce

Anca konuşuyo zaten aziz yıldırıma hak vermemek elde değil adam güvenlik kamerası görse konuşma yapıyor

adil sağlam
adil sağlam - 6 yıl Önce

ne konuşuyosunuz kardeşim. yorum yapanın bini bir para. bilmiyormusunuz ki real madrid kadrosu kursan sana geçit vermiyorlar. bari taraftar olarak sahip çıkın. bakın elin azizesini kendi taraftarları nasıl destekliyor. hemde suçlu olduklarını bildikleri halde. ne bekliyosunuz. gelene 4 gidene 5 mi atacağız. ayırptır. utanmanız lazım. tutturmuşsunuz bir siyasi durum falan gidiyosunuz. ya destek verin ya da gölge etmeyin.

SIRADAKİ HABER

banner513