Golcü futbolcu şikeden tutuklandı!

İngiltere 1. Ligi'nde yer alan Blackburn Rovers'ın golcüsü DJ Campbell, şikeden dolayı tutuklandı.İngiliz ekibi de yaptığı açıklamada, daha önce Premier Lig'de Brimingham, Blackpool, ve Queen Park Rangers formaları giyen 32 yaşındaki futbolcunun tutuklana

Golcü futbolcu şikeden tutuklandı!

İngiltere 1. Ligi'nde yer alan Blackburn Rovers'ın golcüsü DJ Campbell, şikeden dolayı tutuklandı.

İngiliz ekibi de yaptığı açıklamada, daha önce Premier Lig'de Brimingham, Blackpool, ve Queen Park Rangers formaları giyen 32 yaşındaki futbolcunun tutuklanan 6 futbolcudan biri olduğunu belirtti.

İngiliz basınındaki habere göre ise, soruşturmada özellikle, Campbell'ın Ipswich Town maçında Aaron Cresswell'e yaptığı müdahele sonucu aldığı kart inceleniyor.

Campbell ile birlikte tutuklanan diğer futbolcular ise Oldham'ın golcüsü Christian Montano, Tranmere'de top koşturan Ian Goodison, Sam Sodje, Akpo Sodje.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cahit Sağır
Cahit Sağır - 6 yıl Önce

O futbolcu Ülkemize transfer olsun TFF şikeyi sahaya yansımasını becerir.Sonunda haklı da sayılabilir çünkü,futbol sahada ışıklar altında oynanmakta ay ışığında oynanamayacağına göre sahaya yansımadı deyimi doğru olsa gerek.Başkaları dünyada yeni bıluşlar,teknikler geliştirir bizim de bir buluşumuz olsa gerek onu da sahiplenmek gerek''ŞİKE SAHAYA YANSIMADI'' yazıklar olsun...! cahit sağır

SIRADAKİ HABER

banner513