Giray nereye gitmek istiyor?

 Teknik direktör Mustafa Akçay’ın kadroda düşünmediği ve son 4 maçtır 18 kişilik kadroya giremeyen Giray Kaçar, Rusya’ya gitmek istiyor.Menajerine kendisine Rusya’dan kulüp bulması talebinde bulunan Giray, yönetim kurulu üyeleriyle de bonservisinde kolayl

Giray nereye gitmek istiyor?

 Teknik direktör Mustafa Akçay’ın kadroda düşünmediği ve son 4 maçtır 18 kişilik kadroya giremeyen Giray Kaçar, Rusya’ya gitmek istiyor.

Menajerine kendisine Rusya’dan kulüp bulması talebinde bulunan Giray, yönetim kurulu üyeleriyle de bonservisinde kolaylık yapmaları konusunda bir görüşme yapacağı belirtildi. Giray’ın takım içerisinde arkadaşlarıyla uyum sağlayamadığını söyleyen Akçay’ın da yönetime sunduğu raporda bu futbolcunun satılmasını talep ettiği öğrenildi.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet şahin
ahmet şahin - 6 yıl Önce

2008'den bu yana aslanlar gibi mücadele etti. Bizim için kafası, burnu kırıldı. Uyumsuz olan siz misisniz yoksa Giray mı? Takımda problemsiz futbolcu bırakmadınız helal olsun. Giray'ın hiç bir problemi yok. Bamba'yı oynatmak için Giray'ı harcadık. Takımda yabancı sayısı Türk sayısını geçti. Lütfen bu hoca için yabancı alıp kulübü batırmayın. Ucuz yerli alın. Yetenekli, futbola aç yerli yıldız adayları alın. Oğuzhan gibi, Salih Uçan gibi. Buca'da Umut ve bir oyuncu daha var değerlendirilebilir.

SIRADAKİ HABER