banner526

banner533

banner535

Giray Kaçar takımdan ayrılıyor mu?

Trabzonspor'un Antalya'da yapacağı devre arası kampının kadrosuna alınmayan savunma oyuncusu Giray Kaçar, kadro dışı bırakıldığını ve bordo mavili kulüp tarafından kendisine takım arandığını söyledi.Bsına açıklamalarda bulunan Kaçar, "Kadro dışı bırakıldı

Spor 05.01.2014, 22:12
Giray Kaçar takımdan ayrılıyor mu?

Trabzonspor'un Antalya'da yapacağı devre arası kampının kadrosuna alınmayan savunma oyuncusu Giray Kaçar, kadro dışı bırakıldığını ve bordo mavili kulüp tarafından kendisine takım arandığını söyledi.

Bsına açıklamalarda bulunan Kaçar, "Kadro dışı bırakıldım. Devre arasında takımdan ayrılacağım. Şu anda kulübüm benim adıma transfer görüşmelerini yapıyor. Anlaşma sağlarlarsa ben de görüşmelere başlayacağım" dedi.

Kulübünün, transferi konusunda hangi takımla görüştüğüyle ilgili bilgi veremeyeceğini kaydeden Kaçar, "Şu an tek söyleyebileceğim transferim için yurt içinden bir takımla görüşülüyor. Eğer devre arasında transferim olmazsa sezon sonunda yurt dışı seçeneklerini de düşünmek istiyorum. Bu dönemde yurt dışı transferi çok zor. Çünkü yabancı kulüpler, Türk futbolcusunu bonservis bedeli vererek almıyor" şeklinde konuştu.

Ayrıca İngiltere'den teklif gelen Bamba'nın gitmesi halinde kampa çağrılmayan Giray Kaçar'ın Mustfa Akçay tarafından kampa çağırılacağı öğrenildi.

Trabzonspor'da 5. sezonunu geçiren Giray Kaçar, kadro dışı bırakılmasının nedenine ilişkin konuşmak istemediğini belirtti.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Ali Özdin 7 yıl önce
Bu Giray çok ilginç bir futbolcu. eğer partneri iyiyse kendisi de iyi oynuyor. Egemen ile birlikte çok iyilerdi mesela. hırsı, ruhu olan bir futbolcu. ne yaptı da kadro dışı kaldı bilmiyorum ama eğer gerçekten kötü birşey yapmadıysa göndermek akıl karı değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@