Fırtınanın Arena planı hazır

Trabzonspor'un hocası Mustafa Akçay, uzun bir aradan sonra İstanbul'dan zaferle dönmenin planını yaptı. Başarılı çalıştırıcı, Malouda'nın yokluğunda orta sahada Adrian görev yapacak. Galatasaray'ın tüm maçlarını analiz eden Akçay, öğrencilerine yapması ge

Fırtınanın Arena planı hazır
Trabzonspor'un hocası Mustafa Akçay, uzun bir aradan sonra İstanbul'dan zaferle dönmenin planını yaptı. Başarılı çalıştırıcı, Malouda'nın yokluğunda orta sahada Adrian görev yapacak. Galatasaray'ın tüm maçlarını analiz eden Akçay, öğrencilerine yapması gerekenleri tek tek anlattı. Savunmada Mustafa ve onun partneri olması beklenen Aykut'a çok özel talimatlar verdi.
 
Kanat akınları planda büyük rol oynayacak. Seyirci baskısını da hesaba katan Bordo-Mavililer’in kurmayları, “Bu durumu kendi lehimize çevirmek için sabırlı bir oyun şart” mesajlarını yolladı.
 
Trabzonspor’da nefesler tutuldu, Galatasaray maçı için geri sayım hızlandı. Uzun bir aradan sonra İstanbul’dan zaferle dönmenin planlarını yapan teknik direktör Mustafa Akçay, Sarı-Kırmızılı rakip hakkında edindiği izlenimleri tek tek öğrencileriyle paylaştı, çok özel görevler verdi. Orta sahada Malouda’nın yokluğunda ne yapacağı merak konusu olan Fırtına’nın hocası, bu noktada forveti destekleyecek serbest adam olarak Adrian’ı belirledi. Polonyalı futbolcunun tıpkı Malouda gibi skor üretme özelliğinden de yararlanacak olan Akçay, duran topları da Adrian ile Colman arasında bölüştürdü.
 
Olcan ve Yusuf
 
Drogba, Burak ve Umut Bulut gibi önemli forvet elemanlarına sahip olan Galatasaray akınlarına karşı koyacak 2 kritik oyuncu Mustafa ve Aykut ile de Trabzonspor’un hocası özel olarak ilgilendi. Sık sık oyuncularına yapması gerekenleri anlatan Mustafa Akçay, savunmasının solunda ise büyük olasılıkla genç Kadir’i görevlendirecek.
 
Defans hattının çok fazla tehlike yaşamaması için Akçay’ın düşündüğü bir başka plan da hücum etkinliğini artırarak rakibe nefes aldırmamak. O nedenle kanatlarda şans bulacak Olcan Adın ve Yusuf Erdoğan, Aslan’ın zayıf karnı olarak görülen bu noktalardan sık sık bindirmeler yapacak. Arena’daki seyirci atmosferini de düşünün Bordo-Mavililer’in kurmayları, “Baskıyı kendi lehimize çevirmek için sabırlı ve kontrollü bir futbol oynamalı, bu sayede taraftarın rakibimizi baskıya sokmasına zemin hazırlamalıyız” mesajlarını verdi.
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
mete devrancı
mete devrancı - 6 yıl Önce

hepimiz yenilip geleceğimizi biliyoruz , kandırmayalım birbirimizi

ertekin aytaç
ertekin aytaç - 6 yıl Önce

saldım çayıra mevlam kayıra

Ahmet Tabakoğlu
Ahmet Tabakoğlu - 6 yıl Önce

Maçın bol gollü geçeceğini düşünüyorum. Trabzonspor 2-3 kazanır bence :D

namik
namik - 6 yıl Önce

Yesinler planlarini senin 2 geri 1 ileri.. he hehe

bursa macini gördük harkulade plan tek forvet oyna 2-1 malupsun o forveti cikar yerine digerini al yine tek forvet yine hüsran.. Gs macindada savunma agirlikli oyna yaslan geriye ver gs pozisyonlari ye 3,4 gs den

sonrada palnda bahset..

namik
namik - 6 yıl Önce

O fitina meltem oldu birilerinin sayesinde sicak sicak esiyor artik

Bunun ardindan kar gelir sel o karlar erir sel götürür ortaligi o zaman ; o selde kim, kalir kim gider bilinmez

SIRADAKİ HABER

banner513