banner560

F.Bahçeli taraftlarlara şok !

Takımlarına destek vermek isteyen Fenerbahçeli 45 taraftar, kiraladıkları otobüsle İstabul'dan Şanlıurfa'ya gitmek üzere yola çıktı. Taraftarlar bu sabah saat 05.30'da Aksaray'a geldiğinde otobüsün sürücüsü Ergün Balkar (38), Sanayi Mahallesi'nde aracı yo

Spor 05.05.2010, 13:07
F.Bahçeli taraftlarlara şok !

Takımlarına destek vermek isteyen Fenerbahçeli 45 taraftar, kiraladıkları otobüsle İstabul'dan Şanlıurfa'ya gitmek üzere yola çıktı. Taraftarlar bu sabah saat 05.30'da Aksaray'a geldiğinde otobüsün sürücüsü Ergün Balkar (38), Sanayi Mahallesi'nde aracı yolun sağına çekti ve kontağı kapattı. Tuvalet ihtiyacını bahane eden ve yanına kontak anahtarını da alan Ergün Balkar uzun süre geçmesine karşın gelmedi. Taraftarlar sürücüyü beklerken, bir anda polisler otobüsün çevresini sardı.

Uyuşturucu bulunduğu ihbarını aldıklarını söyleyen Aksaray Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri otobüsü ve taraftarların üzerini aradı. Herhangi bir suç unsuru bulunmadı. Kontak anahtarı giden sürücü tarafından alınan otobüs, sanayiden getirilen bir usta tarafından çalıştırıldı ve yaklaşık 2 saatlik gecikmenin ardından Fenerbahçeliler yedek sürücünün kullandığı otobüsle Şanlıurfa'ya gitmek üzere yola devam etti.


Fenerbahçeli taraftarlar, kendilerini yolda terkeden şoför Ergün Balkan ile 4 bin liraya anlaştıklarını söyledi. Bu paranın 1500 lirasını peşin ödediklerini, kalanını Şanlıurfa'da vereceklerini kaydeden taraftarlar, uyuşturucu ihbarında bulunan kişinin de aracı terkeden sürücü Ergün Balkan olduğunu tahmin ettiklerini belirtti.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@