banner536

banner526

banner533

Fatih Tekke savcılarla kapıştı! Kıran kırana...

Cumhuriyet Başsavcı Vekili Salih Yıldırım, Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen "2. Halı Saha Futbol Turnuvası"na katıldı. Altayçeşme Sport Center'da gerçekleştirilen müsabakalarda savcılar ile ünlü futbolcular halı sahada

Spor 02.01.2014, 17:38
Fatih Tekke savcılarla kapıştı! Kıran kırana...
Cumhuriyet Başsavcı Vekili Salih Yıldırım, Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen "2. Halı Saha Futbol Turnuvası"na katıldı. Altayçeşme Sport Center'da gerçekleştirilen müsabakalarda savcılar ile ünlü futbolcular halı sahada kıran kırana mücadele etti. 
 
"2. Halı Saha Futbol Turnuvası" Altayçeşme Sport Center'da gerçekleştirildi. Oynanan final maçının ardından düzenlenen kokteyl ile ödül törenine geçilerek kutlama yapıldı. Final maçı Türkiye Futbol Federasyonu Üstklasman hakemlerinden Mert Büyükgiray tarafından yönetildi. Ayrıca emektar futbolculardan oluşan Şöhretler Karması takımı ile başsavcı vekillerinden oluşan takım gösteri maçı yaptılar. Bu maçı da Türkiye Futbol Federasyonu hakemlerinden Rıfat Taşkın yönetmiş olup yapılan gösteri maçında Şöhretler Takımı oyuncuları Fatih Tekke, Bülent Alkılıç, Erdi Denir, Tayfur Havutçu, Ömer Gülen, Hasan Esmer, Abidin Özdemir, Engin Tuzcuoğlu, Saffet İşler, Zafer Tüzün, Soner Tolungüç' den oluşurken, Başsavcı Vekilleri Takımı oyuncuları ise Savaş Kırbaş, Yakup Alıcı, Hacı Murat Gökşen, Bekir Raif Aldemir, Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Bayraktar, Beykoz Cumhuriyet Savcısı Selahattin Aydoğdu ve Cumhuriyet Savcısı Ercan Kayhan'dan oluştu.
 
Turnuvada şampiyonluğu Ceza United Spor, ikinciliği Maltepe Adalet Spor, üçüncülüğü Güvenspor futbol takımları elde etti. Turnuvanın en centilmen takımı ödülünü İstanbulls FC futbol takımı, en iyi kaleci ödülünü Beykoz Adliye Spor'un kalecisi Emre Zeybek, gol kralı ödülünü Maltepe Adalet Spor oyuncusu Hakan Aktar kazandı.
Turnuva ödül töreninin açılış konuşmasını Organizasyon Komitesi Başkanı Cumhuriyet Başsavcı Vekili Salih Yıldırım yaparken, turnuvada ödül alan takım ve oyunculara ödülleri ise, Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri Hacı Murat Gökşen, Yakup Alıcı, Ender Keskin, Bekir Raif Aldemir, Organizasyon Komitesi üyeleri, cumhuriyet savcıları Emin Cevahiroğlu ve Barış Duman tarafından verildi.
 
Organizasyon Komitesi Başkanı Cumhuriyet Başsavcı Vekili Salih Yıldırım, turnuvada ödül alan tüm takım ve oyuncuları tebrik edip, centilmence mücadele eden diğer takımlara teşekkür etti.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
hayrrettin erol 7 yıl önce
ulan bende haber basligini okudum korktum be

Gelişmelerden Haberdar Olun

@