alexa metrics

banner560

banner572

Erdoğan-Şener zirvesi ne zaman ?

 Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, pazar günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşecek. Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, pazar günü Trabzon'da bir dizi temaslarda bulunacak olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşecek. Başkan Sadri Şen

Spor 07.05.2012, 16:19
Erdoğan-Şener zirvesi ne zaman ?

 

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, pazar günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşecek.

 

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, pazar günü Trabzon'da bir dizi temaslarda bulunacak olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşecek.

 

Başkan Sadri Şener'in randevu isteği üzerine Başbakanlık'ın bugün kulübe geri dönüş yaptığı ve pazar günü için randevu verdiği öğrenildi. 

 

Şener daha önce yaptığı açıklamada, Başbakan'la Akyazı Spor Kompleksi ve yeni stadyum konusunda görüşeceğini, 58'inci madde ile ilgili rahatsızlıklarını da dile getireceğini ifade etmişti.


Yorumlar (30)
ismar 10 yıl önce
Bu görüşmede lütfen ne Akyazı ne de stad istiyoruz Başbakanımıza Trabzonlular ekmeksiz yaşar ama onursuz asla diyerek haksızlığa son vermesini iste bu adaletsizliğe Adalet ve Kalkınma Partisinin G.Başkanı olarak parti isminin ilki olan Adalet i uygulatmasını iste.
AHMED KARAKAYA 10 yıl önce
niye gidiliyor başbakana,ne yapacak başbakan anlamıyorum
yigitce 10 yıl önce
FB KURTARMA PROJESİNDE ZATEN BAŞROLU OYNADI GİDİP NE DİYEBİLECEKSİNKİ SADECE NASİHAT ALACAKSIN
rana 10 yıl önce
Ey Başbakan ; ''Sakın haksızlığın önünde eğilme; yoksa hakkınla beraber şerefini de kaybedersin'' HZ ALİ (R.A)
Birgün gelir... 10 yıl önce
Basbakanla ne görüseceksin, bu kararin alínmaisindaki bas aktör o zaten. Gelir Trabzona anlatir benim damadim Trabzonlu, Akyaziyi bir kac seneye yapacagiz. Herkesin agzina bir parmak bal sürer sonrada ceker gider. Adalet ve Kalkinma partisi olmus, Adaletsiz Kalkinma partisi. Bundan sonra benden size oy cikmaz. Öteki partilerde ayni bunlar gibi.
levithan 10 yıl önce
başbakan kesin bize bi tarafıyla gülüyordur...
galeyan 10 yıl önce
Başkan Allah aşkına ya onurumuzu ayaklar altına aldırdın,herkese rezil ettirdin bizi,imkanınız varsa Trabzondaki tüm Ak parti teşkilatlarını istifaya çağırın,bizi şampiyonluktan başka hiç birşey memnun ve tatmiz etmez,bak adam olaylara müdahil oldu çıkan kararları gördün,takımı darmadağın ettiniz,taraftara ve Şenol hocaya acıyorum onlar bunu haketmeti.Yine birileri boynuna bordo mavi atkı atmasa iyi yani
dtbay 10 yıl önce
Başkanım seni bugüne kadar hep savundum ama şu adamdan sakın medet umma lütfen,onun akyazısıda lazım değil,hoş geldin demek için bile gitme,Allahını seversen gitme Başkanım,ondan gelecek kar sarkozyden gelsin daha iyi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@