alexa metrics

banner560

banner572

Eboue Zokora'nın yaptığını yapacak !

Zokora-Emre gerginliğinden F.Bahçe-G.Saray derbisi de nasibini alacak. Eboue, vatandaşına destek çıktı ve hocası Terim'e "Zokora'ya büyük saygım var. Cumartesi, Emre ile ben de tokalaşmam" dediFenerbahçeli Emre ve Trabzonsporlu Zokora arasında iki haftadı

Spor 09.05.2012, 08:30
Eboue Zokora'nın yaptığını yapacak !

Zokora-Emre gerginliğinden F.Bahçe-G.Saray derbisi de nasibini alacak. Eboue, vatandaşına destek çıktı ve hocası Terim'e "Zokora'ya büyük saygım var. Cumartesi, Emre ile ben de tokalaşmam" dedi

Fenerbahçeli Emre ve Trabzonsporlu Zokora arasında iki haftadır yaşanan gerginlik Süper Final'in son haftasında şampiyonu belirleyecek olan Fenerbahçe-Galatasaray derbisine de taşınıyor. Kendisine ırkçı tacizde bulunduğunu iddia ettiği Emre'nin elini Avni Aker'de oynanan maçta sıkmayan Zokora'ya vatandaşı Galatasaraylı Eboue'den destek geldi.

Fildişili yıldız, teknik direktör Fatih Terim ile yaptığı görüşmede "Cumartesi günü seremonide Emre ile ben de tokaşlamam. Zokora, benim için baba gibidir. Ona saygım büyük" dediği öğrenildi. Emre'yi 12 yaşından beri tanıyan ve yetişmesinde büyük pay sahibi olan Fatih Terim'in ise Eboue'ye "Hassasiyetine saygı duyuyorum ama onun seninle bir problemi yok. Sen sadece maça konsantre ol" diyerek oyuncusunu uyardığı öğrenildi.

 

ÜÇ MAÇ CEZA ALMIŞTI

Süper Final'in ilk haftasında Kadıköy'deki maçın ardından Zokora, Emre'nin kendisine "Pis zenci" dediğini iddia etmiş, Emre'ye önce iki maç ceza çıkmış, ardından tekrar sevk edildiği disiplinde cezası üç maça çıkmıştı.


Yorumlar (13)
Kubasar Bey 10 yıl önce
emre yi Çin de bile olsa bulup tekmeleyiniz ...
aaal 10 yıl önce
helal sana adamın dibisin :)
OnAir_TS 10 yıl önce
hala türkiyede el üzerinde tutulmasi bile acizligimizin kanitidir. sahanin yanindan bile gecmesi yasaklanmali bu tip insanlarin.
erdogdu 10 yıl önce
helal olsun sana inş yaparsın yapacagınada eminim
ali ihsan. 10 yıl önce
Oyuncular ne yapsın...Bakıyorlar ki, ceza alması gerekenlere hak ettikleri ceza verilmiyor, "bari biz tavrımızı koyalım" diye düşünüyorlar haklı olarak.
hvea 10 yıl önce
arkadaşlar dün gece cine 5 te bir spor programında başkanı eleştiriyorlar aşağı inmen yanlış diyorlar katılıyorum ama emre ben hareket yapmadım başımı bile kaldırmadım dedi diyorlar , sadri başkana bana el kol hareketi yaptı diyorsun peki kameralar çekmiş mi diye soruyor çocuğunun üstüne yemin eden yalancıya doğru söylüyorsun başkanımızada YALANCI diyorlar yazıklar olsun be bi emre kadar değer vermiyorlar canımıza trabzonsporumuza
pendik 10 yıl önce
eğer ebue dediğini yaparsa,benim içinde ebue baba gibidir
hib 10 yıl önce
ama yeter ki maçı kazanın biz yapamadık bari siz yapın..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@