Dilmen'den 3 Temmuz itirafı! Başbakan...

Trabzonspor'un şampiyonluğunun çalınmasıyla başlayan 3 Temmuz sürecinde açık açık kendini gösterenlerden Rıdvan Dilmen adeta itiraf gibi açıklamalarda bulundu. Dilmen Fenerbahçeli oluşuyla bilinen Başbakan Recep Erdoğan'ın şike sürecinde Fenerbahçe'ye yar

Dilmen'den 3 Temmuz itirafı! Başbakan...

Trabzonspor'un şampiyonluğunun çalınmasıyla başlayan 3 Temmuz sürecinde açık açık kendini gösterenlerden Rıdvan Dilmen adeta itiraf gibi açıklamalarda bulundu. Dilmen Fenerbahçeli oluşuyla bilinen Başbakan Recep Erdoğan'ın şike sürecinde Fenerbahçe'ye yardım ettiğini ima etti.

Fenerbahçe 'nin 5-1 kazandığı Kayserispor maçının ardından futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılan 'Hükümet istifa tezahüratları hakkında önemli açıklamalar yaptı

Dilmen  konuşmasında şunları söyledi;
"Ben Fenerbahçeliyim.. İnsanlar bana gönül koyabilir ama Başbakanımızın şahsına karşı yapılan tezahüratları kınıyorum. 3 Temmuz sürecinde Sayın Başbakanımız Tayyip Erdoğan , herkesten fazla Fenerbahçelilik göstermiştir. Bildiğim için söylüyorum. Bu ayrıntıların hepsini sayın Aziz Yıldırım biliyordur ve konuyla ilgili açıklama yapmasını bekliyorum. Bir Fenerbahçeli olarak gerçekten çok üzüldüm. Çok ciddi hizmetleri olan ülkenin Başbakanına haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Neden haksızlık yapıldığını da Başkan Yıldırım'ın açıklamasını bekliyorum. Beğenmeyebilirsiniz, oy kullanmayabilirsiniz. Zaten Fenerbahçe kulübüne siyasetin karışmaması lazım. Sayın Başbakan herkesten fazla Fenerbahçelilik yapmıştır hiç hak etmedi"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Coder
Coder - 6 yıl Önce

Orası belli Rıdvan.Diğer pisliklerden bahset sen.

O kısmı kabak gibi ortada :)

Farketmeyen ahmaktır zaten :)

mustafa korkmaz
mustafa korkmaz - 6 yıl Önce

rıdvan seni anlamak gerçekten zor be kardeşim. bir öylesin bir böylesin. hayır yani başbakana yalakalık yapacam derken tayyip amcanı zor durumda bıraktın. şimdi demezlermiki başbakan gerçektende fenerbahçeyi kollamış .

tarık buğra
tarık buğra - 6 yıl Önce

genelde hayvanlar arasında kediler nankör olarak bilinir ama ne yazıkki insanoğlu kedilerden bile daha nankör.sadece fb taraftari değil bizim ts taraftarida nankör.tipki eski başkan sadri şenere yapılanlar gibi

h.e.
h.e. - 6 yıl Önce

trabzondaki trabzonluyum diyegecinen recebin yalakalari okusun ve rizelininyani basbakanin nasil bir trabzon ve trabzonlu düsmani oldugunu anlasinlar eger birazcik akillari varsa. elin oglu acikca iftiraf ediyor. bizm baskanin namusum dedigi kupa ne oldu yoksa namusundan vazmi gecti danisikli dövüsmü yok sa hepsi.

h.e.
h.e. - 6 yıl Önce

ve yandas medyadan rasim ozan kutahyali bir tv kanalinda sike davasini yargitay bozmali ve dava yeniniden görülmeli diye aciklama yapti.baksaniza yargitay bu senenin sonuna kadar karar verecekti hala karar veremedi. onlarda artik recebin dümen suyuna kapilmislar. artik benim memleketim bir ditator tarafindan yönetiliyor. yargi karar veremiyor.

ahmet şahin
ahmet şahin - 6 yıl Önce

bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir. Rıdvan Fenerli olduğu için şike sürecinde Feneri kurtarmak için her şeyi yaptı. Söyledi,kleri de çok %100 doğru. Ya sözde Trabzonsporlular ne yaptı? Beklediler Sadri Şener hata yapsın. Yapmadı Şener hata. Rıdvan doğruyu söylediği için takdir ediyorum.

AHMED KARAKAYA
AHMED KARAKAYA - 6 yıl Önce

TS başkanı AKP mitinginde boy gösterdiği zaman "kulübe siyaset sokulmaması lazım" diyemedin ama,menfaatlerin çakışınca ötüyorsun şimdi.

sultan karayemiş
sultan karayemiş - 6 yıl Önce

Bu zat (Şeytan) neye hizmet etti güya bu açıklama ile Sn başbakanı mı savundu? Siz de öyle mi sandınız? Yazıklar olsun öyle ise... Bu şeytan aslında BAŞBAKANI DEŞİFRE ETMEYE ÇALIŞMIŞTIR. Trabzonluları başbakanın üzerine salma operasyonudur. Görün artık GERÇEĞİ...


SIRADAKİ HABER

banner513