banner491

Dikkat! Trabzon'da kar yağışı...

Türkiye'nin dört bir yanını saran soğuk hava dalgasından Trabzon da son günlerde payını oldukça aldı. Soğuyan hava günlerdir beklenen kar yağışını da beraberinde getirdi.Köy kesimlerinde bir kaç gündür devam eden yağış bugün akşam saatleri itibaren şehir

Dikkat! Trabzon'da kar yağışı...
banner455
banner432

Türkiye'nin dört bir yanını saran soğuk hava dalgasından Trabzon da son günlerde payını oldukça aldı. Soğuyan hava günlerdir beklenen kar yağışını da beraberinde getirdi.

Köy kesimlerinde bir kaç gündür devam eden yağış bugün akşam saatleri itibaren şehir merkezinin üst kesimlerinde de etkili olmaya başladı. Trabzon'un yüksek mahallelerinde araçlar yolda kalırken zincir sararak yola devam edebildiler. Zincir sarmayan bazı araçlar ise ufak kazalar yaşadı.

Meteoroloji'den alınan bilgilere göre Doğu Karadeniz'de ve Trabzon'da yağışların devam edeceğini ve soğuk havanın don olaylarına neden olabileceği öğrenildi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
FERŞAD YÜCE
FERŞAD YÜCE - 6 yıl Önce

Beyaz esaret diye bir şey olabilirmi kar bir nimetdir büyüklerimizin çocukluklarını tekrar yad ettiği şimdiki çocukların sevinçle karşıladığı evimiz tatlı bir mutluluk getiren kuraklığa susuzluğa deva bir ilaçtır beyaz esaret olabilirmi hiç.Büyük konuşuyoruz sonra karsız kalacaz o zaman esareti görürsünüz

banner441

banner472