banner491

Cavcav gerçeği gördü! "A.Yıldırım bir bela..."

Gençlerbirliği başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın Türk futbolundan çekilmesi gerektiğini savundu ve; “17 kulüp imza topladık. Yabancı futbolcu sınırlaması değişsin diye. Aziz Yıldırım, toplantıya gelmedi. İmza vermedi. O

Cavcav gerçeği gördü!
banner492
banner432

Gençlerbirliği başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın Türk futbolundan çekilmesi gerektiğini savundu ve; “17 kulüp imza topladık. Yabancı futbolcu sınırlaması değişsin diye. Aziz Yıldırım, toplantıya gelmedi. İmza vermedi. Oysa 18 kulübün imzası olsa, bu karar Tahkim’e gidecekti. Aziz Yıldırım Türk futbolunun başında bir bela olarak durmaktadır. Bütün kainatın bunu böyle bilmesi gerekir” dedi.

"TÜRK FUTBOLUNUN BAŞINDA BİR BELA OLARAK DURUYOR"
Cavcav, “TFF’nin yabancı futbolcu sınırlamasıyla ilgili aldığı kararı kesinlikle tasvip etmiyorum. Ancak TFF Başkanı Yıldırım Demirören’le görüştüğüm zaman, o dönem Kulüpler Birliği Başkanı olmam itibariyle, bana ‘Bütün kulüplerden imza alın, sonrasında görüşelim’ dediler. Biz 17 kulüp imza vermemize rağmen, bir türlü anlamadığım, şekillendiremediğim Fenerbahçe Kulübü’nün başkanı olacak sayın Aziz Yıldırım beyefendi ‘Ben imza atmam, böyle bir şeyi kabul etmiyorum’ dedi. En çok sıkıntı çeken Fenerbahçe olduğu halde. Bu husumetin neden gerekçelerini ve Yıldırım’ın yaptığı bu davranışı kesinlikle kabul etmiyorum. Bana göre kesinlikle Aziz Yıldırım Türk futbolunun başında bir bela olarak durmaktadır. Bütün kanatın bunu böyle bilmesi gerekir. Takımlar arasında rekabet olmazsa, futbol seyircisi bulamazsınız. Sayın Aziz Yıldırım, ne hikmetse bir Galatasaray’ı inadına almış. ‘Galatasaray bilmem ne olursa’ diye. Türk futboluna zarar ve ziyan veriyor” diye konuştu.

"ELİMDE YETKİ OLSA AZİZ YILDIRIM’I TÜRK FUTBOLUNDAN İHRAÇ EDERİM"
Cavcav, “Ben Türk futbolunda yetkili bir insan olsam, Aziz Yıldırım’ı bırakın maça girmeyi, Türk futbolunun içerisinden bunu ihraç ederim. Bir daha hiç bir kulüpte ne yönetici ne başkan olarak da bu adama görev vermem. Sadece Fenerbahçe’ye değil, Türk futboluna da zarar verir. Bana zarar vermiş, Galatasaray’a zara vermiş, o önemli değil. TFF Başkanı diyor ki, “18 kulüp imzası olursa, bizim kararımız Tahkim’e gider. O zaman biz Tahkim’in kararını bozamayız’ diyor. Ama maalesef Aziz Yıldırım, bu gerçeğe rağmen imza vermiyor. Fenerbahçe’ni çok değerli seyircilerine sesleniyorum. Bu arkadaşımız gitsin evinde istirahat etsin, eşine çocuğuna baksın ve Türk futboludan o mübarek elini çeksin. Başka bir şey istemiyorum” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali karadeniz
ali karadeniz - 6 yıl Önce

azizin yanina senide BONUS olarak koyalim beraber defolun türk futbolundan BUKALEMUN cacav

Cahit Sağır
Cahit Sağır - 6 yıl Önce

Sayın Cavcav sen demesen de Zaten UEFA ve tüm kurulları yine CAS tarafından sportif cezası kesinleşmiş yetmedi TCK göre cezası da verilmiş üst mahkemenin onayı bekleniyor.

adil türk
adil türk - 6 yıl Önce

Bari doğru yerde durabilse.

sadık yılmaz bulut
sadık yılmaz bulut - 6 yıl Önce

düğün geçti....

namik
namik - 6 yıl Önce

Sen cokmu iyisin.seni ne yapalim?

namik
namik - 6 yıl Önce

Koyun citen atlamis kuyrugu havaya kalkinca, bunu gören keci gülmüsve koyuna kicin göründü demis..

koyun cevabi hemen vermis eehh demis senin kuyrugun hep dik:)))

Ali Özdin
Ali Özdin - 6 yıl Önce

Dileğim şudur ki bu adam ölmeden sorguya çekilsin. Böylelikle Türk futbolundaki bütün pislikleri ve kirli oyunları millet öğrenir. Ben bu adamın bu pisliklerin hepsini bildiğini ve bizzat içinde olduğunu düşünüyorum.

banner441

banner472