Cardozo ve Berbatov gündemde mi?

Güney, Dimitar Berbatov ve Oscar Cardozo’nın gündemde olduğunu, ancak başka pek çok oyuncuyla da Trabzonspor’un ilgilendiğini belirterek, “Devre bittiği andan itibaren iletişim içerisinde olduğumuz oyuncular konusunda, öncelikle forvet oyuncuları olmak üz

Cardozo ve Berbatov gündemde mi?

Güney, Dimitar Berbatov ve Oscar Cardozo’nın gündemde olduğunu, ancak başka pek çok oyuncuyla da Trabzonspor’un ilgilendiğini belirterek, “Devre bittiği andan itibaren iletişim içerisinde olduğumuz oyuncular konusunda, öncelikle forvet oyuncuları olmak üzere yoğun bir çalışma içerisine girdik” dedi.

CARDOZO VE BERBATOV NEDEN OLMASIN?; AMA BAŞKA İSİMLER DE VAR
 Güney, “Dimitar Berbatov ve Oscar Cardoza gündeminizde mi?” sorusuna “Evet bu bahsettiğiniz isimler gündemimizde. Zaten iletişim içerisindeydik. Bu isimler neden olmasın. Bunlar da var; ama başka isimler de var. Birkaç koldan çalışmalar yapılıyor. Forvet ve orta sahaya transfer yapmak istiyoruz. Ama Çin ve Arap ülkelerindeki kulüpler çok yüksek paralar ödeyerek fiyatları yükseltiyorlar. Bu pazarın oluşması futbolun heyecanını kırdı. Bu tür kulüpler piyasayı çok yükseltiyor. Bu dediğiniz isimlerle ilgileniyoruz; ama tam bir noktaya geldiğiniz anda Çin ya da bir Arap kulübü fiyatı birden yükseltiyor”” dedi.

BERBATOV’LA SEZON BAŞI DA GÖRÜŞTÜK. ARAP VE ÇİNLİLER PİYASAYI ÇOK YÜKSELTİYOR
Köksal Güney, “Dimitar Berbatov’la sezon başında da görüştük. Olmadı.  Ama şu anda da gündemimizde var. Fakat takas formülüyle birlikte birkaç yerli oyuncu almayı düşünüyoruz. Forvete ve orta sahaya yabancı transferi yapmayı planlıyoruz. Şartlar zor; ama özellikle başkanımız kaynak arayışı çok çalışıyor. Avrupa Ligi’nde de final ve yarı finali amaçlıyoruz. Bu nedenle bize yardımcı olacak yabancı transferler yapacağız. Bahsettiğiniz Berbatov ve Cardoza’yla görüşmeler oldu; ama şu anda netleşen bir şey yok. Maddi detayların çözülmesi gerekir” diye konuştu.

ÖZER HURMACI EN ÇOK İSTEDİĞİMİZ OYUNCULARDAN BİR TANESİ
Trabzon kökenli oyuncularla, yüreğini Trabzonspor’a verecek isimlerle bir harman yapıp, 1070 ve 80’lerin ruhunu yaratmak istediklerini belirten genel sekreter Köksal Güney, “Öze dönüş projesi çerçevesinde Trabzon kökenli futbolcularla görüşüyoruz. Takas yoluyla bazı transferler yapmaya çalışıyoruz. Özer Hurmacı kadromuza dahil etmek istediğimiz en net isimlerden bir tanesi. Kadromuza dahil etmek istiyoruz. Şartlar ne getirip götürecek bunu göreceğiz” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
burakhan tanrıverdi
burakhan tanrıverdi - 6 yıl Önce

çalışın çalışın,bu kafayla daha çook çalışırsınız,kamp başladı ortada birşey yok,rakibiniz juventus ortalığı toz duman ediyor,siz hala transfer yapmaya çalışıyorsunuz.başkanın hesabı fb nasıl olsa avrupaya gidemeyecek,diğerleriylede puan farkımız az,nasıl olsa avrupaya gideriz.ama görüyorsunuzki adalet adalet değil ülkede,fb vve bjk avrupaya giderse şaşırmayın.bu kafaylada anla orta sıralarda sürünürüz,elde olanlarda seneye kalmaz...

NEVZAT  SEN
NEVZAT SEN - 6 yıl Önce

Özer hurmaciymis gelmesin ts ye para icin dayisi ile bir olup TS ye gelmedi ist. takimina gitti acgöz... isler iyi gitmeyincemi Trabzonlu trabzonsporlu oldu .... para icin TS yi satan futbolcu bize lazim degil öz be öz trabzonluda olsa

adil türk
adil türk - 6 yıl Önce

Trabzonspor böyle bir adım ileri gidemez.

Transfer konusunda hiç başarılı değiliz.30 yaşını aşmışları ancak alırız.

Ekmeğini yiyenler kapı önüne koyuyor.Bizde büyük transfer diye göklere çıkarıyoruz.

BmOaRvDiO
BmOaRvDiO - 6 yıl Önce

Bırakın Berbatovu filan bunlarla bizi oyalayıb sonrada kıytırıktan bir oyuncu getirecekler hepsi bu işte

Yusuf Babuz
Yusuf Babuz - 6 yıl Önce

Tekrar ediyorum, önemli yabancı forvet transferi yapılacağını sanmıyorum, çünkü beklenen dağlara kar yağdı. İkinci yarıya da aynı yabancılarla devam edilir ise hiç şaşırmayalım, taraftarları oyalıyorlar.

kemal sadıkoğulları
kemal sadıkoğulları - 6 yıl Önce

Gerek yok futbolu bırakma aşamasına gelmiş topçulara hiç gerek yok..Genç futbolcu alınacaksa alınsın...

SIRADAKİ HABER

banner513