banner526

banner533

banner535

Canlı yayında Ç.Rizespor'a beddua!

Rize'den bir tvde Alaattin Onay canlı yayınlanan spor programında  12 haftadır kazanamayan Çaykur Rizespor'un futbolcu, teknik heyet ve yöneticileri için el açarak beddua etti.Alaattin Onay'ın sunduğu programda Çaykur Rizespor'un 12 haftadır maç kazanamam

Spor 02.01.2014, 10:20
Canlı yayında Ç.Rizespor'a beddua!


Rize'den bir tvde Alaattin Onay canlı yayınlanan spor programında  12 haftadır kazanamayan Çaykur Rizespor'un futbolcu, teknik heyet ve yöneticileri için el açarak beddua etti.

Alaattin Onay'ın sunduğu programda Çaykur Rizespor'un 12 haftadır maç kazanamaması eleştirildi, bazı futbolcuların sabahlara kadar eğlendikten sonra tesislere geldiği iddia edildi. Onay, İlk 11'de forma giyen bazı oyuncular gece birileri ile otele gidiyor, sabaha karşı tesislere geliyor. Namaz kılıp camiden gelmiyorlar, eğlenceden geliyorlar. İki gün sonra sahaya çıkıp 30'uncu dakikadan sonra dökülüyorlar. Neredesin Rıza Çalımbay, nerdesin sayın Başkan Haftalardır uyarıyoruz. Bu takımı bu hale yöneticiler getirdi iddialarında bulundu.

İŞTE O ANLAR! TIKLAYIN


EL AÇIP BEDDUA ETTİ


Son günlerde ülke gündeminde bir beddua tartışması olduğunu hatırlatan Onay, Biz beddua etmeyeceğiz, bize yakışmaz dedi, takım için dua edeceğini ifade etti ve ellerini açarak şunları söyledi


Rizespor formasını giyip parasını alan ve hakkını vermeyen futbolcuları, Rizespor'u araç olarak kullanan yönetircileri, hakkını yiyerek formasını vermediği futbolcunun geleceği ile oynayan teknik adamları, formayı hak etmediği halde futbolcuya forma giydiren teknik adamı, Rizespor'u bu duruma düşürenleri Allah'a havale ediyor, hakkımı helal etmiyorum.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
hayrrettin erol 7 yıl önce
eee adam dogru demis

Gelişmelerden Haberdar Olun

@